Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość" ma nową Natalkę Mostowiak. Aktorka prześliczna, ale czy podobna do poprzedniej? "Nie pasuje"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.11.2023 17:09

"M jak miłość" ma nową Natalkę Mostowiak. Aktorka prześliczna, ale czy podobna do poprzedniej? "Nie pasuje"

M jak miłość
"M jak miłość" z nową Natalką Mostowiak, Kadr z "M jak miłość", TVP

Widzowie TVP od dwóch dekad śledzą losy bohaterów serialu "M jak miłość". Zawiłe wątki sprawiły, że zżyliśmy się z odtwórcami głównych ról. Najnowsze odcinki przyniosą jednak sporą niespodziankę. Poznamy zupełnie nową aktorkę, która wcieli się w Natalkę Mostowiak. Jak na taki pomysł zareagowali internauci?

Widzowie "M jak miłość" widzieli jak Natalka dorasta na ich oczach

Natalka Mostowiak jest adoptowaną córką Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski), a także przybraną siostrą Uli (Iga Krefft). Po raz pierwszy mogliśmy ją zobaczyć w 2004 roku, a jej historia wciągnęła widzów "M jak miłość" aż na 16 lat.

W 2020 roku postać wyjechała do Australii, wraz z ojcem i mogłoby się wydawać, że zakończyła swoją przygodę w serialu. Tym bardziej że odtwórczyni roli, Marcjanna Lelek, pożegnała się ostatecznie z produkcją. Scenarzyści przygotowali jednak dla fanów niespodziankę.

Natalka powróci do "M jak miłość", jednak jej miejsce zajmie zupełnie nowa aktorka.

Gwiazda "Ojca Mateusza" sprzedaje pikantne zdjęcia i nagrania w sieci! Tak teraz zarabia na życie Kasia Cichopek pożegnała Macieja Damięckiego. Wspólne zdjęcia i krótki wpis łamią serce

Odtwórczyni Natalki z "M jak miłość" odeszła z serialu

W telewizyjnych serialach często zdarza się, że produkcja decyduje się na obsadzenie w znanych rolach nowych aktorów. Takimi przypadkami zazwyczaj są dziecięce gwiazdy, które dorastają wolniej niż ich serialowi bohaterowie.

Tym razem zdecydowano się na recasting dorosłej już Natalki Mostowiak. Marcjanna Lelek kilka lat temu zapowiedziała, że nie zamierza wracać na plan "M jak miłość". Oddając się reżyserii, nie stroniła od krytyki stacji telewizyjnej, z którą współpracowała latami.

Jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać, będę wyczekiwać na moment, kiedy moje nazwisko będzie kojarzyć się z mądrymi i czułymi filmami i walką o równość, a nie homofobiczną telewizją - podkreślała w mediach społecznościowych.

Scenarzyście jednak nie porzucili zupełnie postaci i zapowiedzieli jej wielki powrót. Na profilu serialu przedstawiono także aktorkę, która już niedługo zadebiutuje w roli Natalki.

Nowa Natalka w "M jak miłość". Co na recasting internauci?

Twórcy "M jak miłość" przedstawili widzom "nową" Natalkę Mostowiak, w którą wcieli się Dominika Suchecka. Aktorka skończyła łódzką filmówkę, a współpraca z serialem Telewizji Polskiej będzie jej debiutem na małym ekranie. Do tej pory sprawdzała się w teatralnych spektaklach.

Nowa twarz, ale postać znana. Od dzisiejszego odcinka w rolę Natalii Mostowiak wcieli się @imdomma. Witamy w eMkowej rodzinie! A Was wszystkich zapraszamy na dzisiejszy odcinek.

Widzowie już we wtorek będą mogli po raz pierwszy zobaczyć ją na szklanym ekranie. W mediach społecznościowych natomiast zaczęto prowadzić dyskusję, porównując nową gwiazdę do "starej" Natalki. Na razie internauci nie są przekonani do takiej zmiany. Czas pokaże, czy jej wątek ponownie skradnie ich serca.

  • Mogłaby być bardziej podobna do poprzedniej aktorki…
  • Nie pasuje.
  • Ten wątek powinniście zakończyć a nie…
  • A ja uważam, że fajnie iż scenarzyści rozważyli zamianę aktorki i powrót wątku.

I co wy na to?

Marcjanna Lelek
"M jak miłość" z nową Natalką Mostowiak, fot. KAPiF
Marcjanna Lelek
"M jak miłość" z nową Natalką Mostowiak, fot. KAPiF