Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kim jest mąż Anny Ilczuk? Razem grali w "Świecie według Kiepskich"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 31.05.2024 12:46

Kim jest mąż Anny Ilczuk? Razem grali w "Świecie według Kiepskich"

Anna Ilczuk, fot. KAPiF
Anna Ilczuk, fot. KAPiF

Kim jest mąż Anny Ilczuk? Widzowie doskonale znają go ze “Świata według Kiepskich”. Niewiele osób wie, że od lat są szczęśliwym małżeństwem.

Kariera Anny Ilczuk

Anna Ilczuk zaczęła swoją karierę przed kamerami od występów w fabularyzowanych reportażach. Następnie zaczęła pojawiać się na deskach teatru, ale największą sławę przyniosły jej oczywiście seriale. Od lat aktorka związana jest ze stacją Polsat. 

Gra między innymi w telenoweli “Pierwsza Miłość”, gdzie występuje jako Emilka, ale ogromną sympatię przyniosła jej rola w “Świecie według Kiepskich”. W kultowym sitcomie wcielała się w żonę Waldemara Kiepskiego. Jako słynna i zabawna Pupcia bawiła widzów do łez. Postać Jolanty Kiepskiej dołączyła do serialu w 2011 roku, gdy Waldek przestawił rodzicom swoją ukochaną. Okazuje się, że na planie pojawiał się także mąż Anny Ilczuk, a widzowie doskonale go znają. 

Kim jest mąż Mariolki ze "Świata według Kiepskich"? Mularczyk czekała na randkę, a on o niej zapomniał... Historia daleka od romantyzmu Kolejna gwiazda "Świata według Kiepskich" nie żyje. Krzysztof Kamiński miał 72 lata

Anna Ilczuk w seriali "Świat według Kiepskich"

"Świat według Kiepskich" to serial, który zadebiutował na antenie Polsatu w 1999 roku. Od tamtej pojawiał się na ekranie przez ponad dwie dekady. Opowiadał losy rodziny Kiepskich i ich sąsiadów mieszkających w jednej z wrocławskich kamienic. Głową rodu był Ferdynand Kiepski, który od wielu lat pozostawał na bezrobociu. W jego postać wcielał się Andrzej Grabowski. Jego żonę Halinkę grała Marzena Kipiel-Sztuka. 

W serialu jednymi z głównych postaci były także dzieci Kiepskich, czyli: Mariola (Barbara Mularczyk) i Walduś ( Bartosz Żukowski). Syn serialowego małżeństwa wziął ślub, a do rodziny dołączyła również jego nieco ekscentryczna i zabawna żona, czyli Jolasia, któą grała właśnie Anna Ilczuk. Mało kto wiedział, że również mąż aktorki należał do obsady serialu. 

Kim jest mąż Anny Ilczuk?

Anna Ilczuk w 2015 roku wyszła za mąż. Jej wybrankiem został kolega po fachu, czyli Andrzej Kłak. Para wspólnie wychowuje córeczkę, Zofię. Niewiele osób wiedziało, że aktorska para razem grała w serialu “Świat według Kiepskich”. 

Mąż serialowej Jolasi w sitcomie wcielał się w postać Adama Mickiewicza, czyli adoratora Mariolki Kiepskich. Bezskutecznie starał się on o względy córki Ferdynanda. W jednym z odcinków postanowił się nawet oświadczyć, ale do zaręczyn nie doszło. Poniżej zdjęcia męża Anny Ilczuk.

Anna Ilczuk z mężem, fot.Instagram
Anna Ilczuk z mężem, fot.Instagram