Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Juror z takim wpisem tuż przed finałem "TzG". Co opublikował?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 05.05.2024 10:10

Juror z takim wpisem tuż przed finałem "TzG". Co opublikował?

Jury Tańca z Gwiazdami
fot.: KAPiF

Finał “Tańca z Gwiazdami” już za kilka godzin. Oto co zrobił jeden członków jury. Rafał Maserak nie mógł się powstrzymać. 

Finał "Tańca z Gwiazdami"

Taniec z Gwiazdami” doczekał się już 14 edycji w Polsacie. Program pomimo upływu lat nadal cieszy się sympatią widzów i wysoką oglądalnością. W tym sezonie jest podobnie, a to za sprawą plejady gwiazd, która zgodziła się wziąć udział w show. 

Do ścisłego finału dotarły trzy uczestniczki, które od samego początku były faworytkami, pokazują niebywałe umiejętności na parkiecie. O Kryształową Kulę powalczą ze sobą: Maffashion, Roksana Węgiel i Anita Sokołowska. 

Emocje przed ostatnim odcinkiem sięgają zenitu. Nie tylko ze względu na rywalizację uczestniczek, ale też skandal związany z Dagmarą Kaźmierską. Zaledwie kilka dni po tym, jak zrezygnowała z udziału w “TzG” portal Goniec.pl ujawnił szokującą prawdę o jej kryminalnej działalności. 

Wpadka Maseraka w "TzG"! Przez cały odcinek nikt mu nie powiedział, że popełnia fatalny błąd. To nie wyglądało profesjonalnie Dagmara ścięła się z Maserakiem w "TzG"! Postraszyła go Conanem, wtedy Kasprzyk boleśnie zakpiła z jej przeszłości. To był ostry cios

Jury "Tańca z Gwiazdami"

Przed nową edycją programu, na którą widzowie czekali ponad rok, doszło do zmian w obsadzie. Z programem pożegnała się Iza Janachowska, która pełniła rolę prowadzącej. Największe zmiany zaszły jednak za jurorskim stołem.

Od samego początku z programem związana jest Iwona Pavlovic i to w nowej edycji się nie zmieniło. Najbardziej surowa z jurorek, przed którą drżą uczestnicy i tym razem wydaje swoje merytoryczne oceny. Do składu jurorskiego dołączyli również: Tomasz Wygoda, Ewa Kasprzyk i Rafał Maserak. 

Ostatni z wymienionych jest doskonale znany widzom “Tańca z Gwiazdami”. Przez wiele edycji pojawiał się na parkiecie i prowadził gwiazdy do zwycięstwa. Teraz to on ma szanse oceniać kolegów i koleżanki po fachu. Oto co zrobił tuż przed finałem programu. 

Rafał Maserak szaleje przed finałem "Tańca z Gwiazdami"

W niedzielę 5 maja wielki finał “Tańca z Gwiazdami”. Każda z par trenuje, by pokazać się z jak najlepszej strony. Finalistki przygotowały po trzy choreografie na ten wieczór. Jednak to nie koniec atrakcji. W programie zobaczymy także |Marylę Rodowicz, która za namową Roxie wystąpi na scenie. 

Ponownie na parkiecie pojawią się także wszyscy uczestnicy, którzy odpadli w poprzednich odcinkach. Po raz kolejny będą mogli zatańczyć dla swoich fanów. Emocji zatem nie zabraknie wśród gwiazd, ale też wśród jurorów. 

Rafał Maserak, dla którego nie będzie to pierwszy finał “TzG”, ale pierwszy w nowej roli musiał ostudzić emocje. Pokazał, jak to zrobił i chyba bardzo skutecznie. Tancerz wszedł pod mały wodospad. 

Musiałem się ochłodzić przed jutrzejszym gorącym finałem “TzG” - napisał w relacji. 

Czekacie na finał “Tańca z Gwiazdami”?

Rafał Maserak, fot. Instragram
Rafał Maserak, fot. Instragram
Rafał Maserak, fot. Instragram
Rafał Maserak, fot. Instragram