Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wpadka Maseraka w "TzG"! Przez cały odcinek nikt mu nie powiedział, że popełnia fatalny błąd. To nie wyglądało profesjonalnie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.03.2024 08:07

Wpadka Maseraka w "TzG"! Przez cały odcinek nikt mu nie powiedział, że popełnia fatalny błąd. To nie wyglądało profesjonalnie

Rafał Maserak w "Tańcu z gwiazdami", fot. KAPiF
Rafał Maserak w "Tańcu z gwiazdami", fot. KAPiF

Choć w ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami” na parkiecie nie brakowało emocji, oczy wielu widzów zwrócone były na Rafała Maseraka. Wszystko za sprawą wpadki, jaką zaliczył członek ławy jurorskiej show.

"Taniec z gwiazdami" hitem wiosennej ramówki Polsatu

Jeszcze kilka miesięcy temu Edward Miszczak zastanawiał się, czy powrót “Tańca z gwiazdami” na antenę Polsatu w ogóle ma sens. Wielu komentatorów twierdziło, że formuła programu się wyczerpała i nie potrafi on już zaskoczyć swoich widzów.

Produkcji udało się jednak zebrać obsadę, która ponownie zainteresowała formatem tłumy. Nic dziwnego, takie nazwiska jak Dagmara Kaźmierska, Roksana Węgiel, Julia Kuczyńska, czy Maciej Musiał, mają siłę przyciągania.

Trwająca edycja “Tańca z gwiazdami” wywołuje ogromne emocje i jak się okazuje, nie dotyczą one jedynie tego, co prezentowane jest na parkiecie. Wzrok fanów show przykuł bowiem w niedzielnym odcinku członek jury Rafał Maserak, niestety nie w taki sposób, jakby zapewne sobie tego życzył.

Kto wpadł do studia "TzG"? Dagmara ściągnęła gwiazdę "Królowych życia", a Hakiel córkę. Była też Sablewska z… Nowe koleżanki? Hakiel boleśnie zakpił z Dagmary, a Polsat niczego nie wyciął! Aż przykro było patrzeć na jej reakcję

Kto odpadł w 4. odcinku "Tańca z gwiazdami"?

Niedzielny odcinek “Tańca z gwiazdami” obfitował w występy, które widzowie programu z pewnością zapamiętają na długo. Trzy z par otrzymały od jurorów prawie maksymalną liczbę punktów.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zaprezentowali walca angielskiego, który zachwycił wymagającą Iwonę Pavlović. Przewodnicząca jury orzekła, że taniec zasłużył na “złoto”. Podobnie było w przypadku Krzysztofa Szczepanika i Sary Janickiej, a także Roksany Węgiel i Michała Kassina. Wszystkie z wymienionych par otrzymały 39 punktów.

Niestety, zgodnie z formułą show, nie wszystkie duety mogą tańczyć do końca programu. W ostatnim odcinku widzowie musieli pożegnać aż dwa z nich. Z “Tańcem z gwiazdami” rozstali się zatem Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz oraz Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski.

"Taniec z gwiazdami". Wpadka Rafała Maseraka

Wpadki na parkiecie, które punktują wymagający jurorzy nie są jedynymi, które zdarzają się w programie. W ostatnim odcinku zaliczył ją bowiem jeden z nich. Chodzi o Rafała Maseraka.

Widzowie przykładający szczególną uwagę do savoir-vivre'u mogli być wstrząśnięci widokiem gwiazdora, który przez cały program siedział za stołem w marynarce zapiętej na dwa guziki. Wedle obowiązujących zwyczajów, powinna być ona wówczas rozpięta.

Słynący z dobrego stylu Rafał Maserak nie zorientował się, że popełnia błąd nawet wówczas, gdy podnosił się z miejsca. Marynarka wciąż pozostawała zapięta na dwa guziki, choć w takiej sytuacji, należałoby zapiąć jedynie pierwszy guzik.

Warto wspomnieć, że konwenansów towarzyskich nie trzeba było tłumaczyć koledze tancerza z ławy jurorskiej, Tomaszowi Wygodzie, który nie miał kłopotu z odpowiednim dostosowaniem swojego stroju.

taniec z gwiazdami
Jurorzy “Tańca z gwiazdami”, fot. KAPiF
taniec z gwiazdami
Jurorzy “Tańca z gwiazdami”, fot. KAPiF
taniec z gwiazdami
Jurorzy “Tańca z gwiazdami”, fot. KAPiF