Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Józef w "Sanatorium miłości" miał wielkie powodzenie, ale nie znalazł miłości! Po programie pokazał się z pięknością u boku
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.12.2023 16:37

Józef w "Sanatorium miłości" miał wielkie powodzenie, ale nie znalazł miłości! Po programie pokazał się z pięknością u boku

Sanatorium miłości
Co robi Józef z "Sanatorium miłości"?, fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

„Sanatorium miłości” już niedługo wraca z kolejną serią. Tymczasem pojawiły się intrygujące doniesienia o królu turnusu 5. edycji! Co Józef Raciniewski robi z tą pięknością u boku?!

Co robi teraz Józef Raciniewski z "Sanatorium miłości 5"?

Józef Raciniewski był jednym z najpopularniejszych uczestników 5. sezonu „Sanatorium miłości”. Jego charyzma i rozrywkowy charakter zapewniły mu nawet tytuł króla turnusu. Mężczyzna od kilku lat jest na emeryturze: wcześniej pracował w kopalni i grał w orkiestrze górniczej. Wykonywał też zawód instruktora jazdy, zarządzał kilkoma sklepami. Teraz korzysta z wolnego czasu: wędkuje, ćwiczy w domowej siłowni i wciąż pasjonuje się muzyką.

W programie dał się poznać jako wielbiciel tańca i dancingów, prowadzący zdrowy i aktywny styl życia, a także oddany dziadek. Mimo wielu zalet w programie nie znalazł miłości. Nie oznacza to jednak, że w mediach nie pojawiały się regularne doniesienia o potencjalnych związkach. Co wiadomo o jego obecnym życiu uczuciowym? Poniżej szczegóły.

Wielka impreza u Kaczorowskiej. 60-letnia Anita z "Sanatorium" przyćmiła młodsze o dekady gwiazdy. W białej kreacji zachwyca, a w bikini? Co za ciało! Szaleństwa 66-letniej Marioli z "Sanatorium miłości". Brawura jak u nastolatki

Czy Józef z 5. edycji "Sanatorium miłości" jest w związku?

Józef Raciniewski pochodzi z Wałbrzycha. Mimo że w programie nie znalazł miłości, jest osobą, której życiem uczuciowym media żyją nieustannie, nawet rok po emisji piątego sezonu. Początkowo plotkowano o rzekomym związku z Iwoną Żarnowiecką, czyli królową turnusu z 5. serii. Żadne z nich nie potwierdziło jednak tych doniesień.

Później pojawiły się informacje, że Józef spotyka się z Ulą Flisek po tym, jak ta zakończyła znajomość ze Zdzisławem Wojtasiem. On sam zresztą przyznał jakiś czas temu, że cieszy się sporą popularnością u kobiet.

Nigdy nie brakowało mi propozycji. Ale to, co dzieje się od czasu zakończenia zdjęć, jest istnym szaleństwem. Piszą do mnie panie z całej Polski. Każdego dnia mam nowe wiadomości. Aż trudno się opędzić – chwalił się w wywiadzie dla „Rewii”. 

Tymczasem w sieci pojawiły się całkiem nowe zdjęcia Józefa z jeszcze inną pięknością. Wykonane w kawiarni w pobliżu jego rodzinnego Wałbrzycha fotografie wywołały euforię wśród fanów, zobaczycie je poniżej. Czy Raciniewski znalazł wreszcie miłość?

Nowe zdjęcia Józefa Raciniewskiego, czy znalazł miłość?

Na zdjęciach Raciniewski pozuje z uroczą, rudowłosą seniorką. W komentarzach Józef zdradził, że wykonano je w kawiarni Astor, która znajduje się w Szczawnie-Zdroju koło Wałbrzycha. Mężczyzna lubi tam tańczyć i jak widać, nieustannie otacza się pięknymi kobietami.

  • Super wyglądacie.
  • Atrakcyjni, radośni, kolorowi.
  • Wreszcie szczęśliwy – pisali rozentuzjazmowani fani.

Niestety Józef szybko ukrócił ich euforię, zaznaczając, że towarzysząca mu dama to tylko koleżanka. Jednocześnie posłużył się jednak szarmanckim komplementem.

To tylko koleżanka i nic więcej. Pozdrawiam. [...] Muszę dodać, że to jest tylko koleżanka, która świetnie tańczy i świetnie wygląda – napisał Raciniewski w komentarzu.

A wy jak sądzicie, za tymi fotografiami kryje się coś jeszcze?

Sanatorium miłości
Józef w “Sanatorium miłości”, fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp
Sanatorium miłości
Józef i Marta Manowska w “Sanatorium miłości”, fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp
Sanatorium miłości
Józef w “Sanatorium miłości”, fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Źródło: Rewia, Teleshow