Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielka impreza u Kaczorowskiej. 60-letnia Anita z "Sanatorium" przyćmiła młodsze o dekady gwiazdy. W białej kreacji zachwyca, a w bikini? Co za ciało!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.11.2023 22:20

Wielka impreza u Kaczorowskiej. 60-letnia Anita z "Sanatorium" przyćmiła młodsze o dekady gwiazdy. W białej kreacji zachwyca, a w bikini? Co za ciało!

Sanatorium miłości
Anita z "Sanatorium miłości" na wielkiej imprezie Kaczorowskiej, fot. KAPiF; Facebook

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem otworzyła studio tańca. Uczyć zamierza online, ale impreza z tej okazji odbyła się z pompą na żywo. Wśród gości pojawiła się Anita Nowicka z „Sanatorium miłości”. Już w programie potrafiła zawrócić w głowie, a teraz? Mamy zdjęcia!

Anita z "Sanatorium miłości" na imprezie u Agi Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska-Pela to nie tylko Bożenka z „Klanu”, ale też jedna z trenerek „Tańca z gwiazdami”. U boku tancerki swoich sił próbowali Rafał Maślak, Łukasz Kadziewicz, Nikodem Rozbicki, Michał Malinowski, Antek Smykiewicz i Krzysztof Wieszczek. Od pięciu lat jest żoną tancerza Macieja Peli.

Para obecnie skupia się na wychowywaniu dwóch córeczek: Emilii i Gabrieli, a teraz rozpoczęli wspólny projekt zawodowy, związany z tańcem. Założony przez nich portal przenosi szkołę tańca w świat wirtualny. Kurs nie opiera się tylko na nauce z nagrań wideo, ale też na kontaktach z trenerem. Wydarzenie przyciągnęło sporą uwagę. Jak wyglądali zaproszeni goście?

Szczególnie pośród nich promieniała 60-letnia Anita z „Sanatorium miłości”. Pelę. Nie możemy się zdecydować, czy Anita lepiej wygląda w bikini, czy w eleganckiej, białej stylizacji, jaką założyła dzisiaj. Mamy wszystkie zdjęcia, zobaczycie je poniżej.

Aga Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela, fot. KAPiF
Szaleństwa 66-letniej Marioli z "Sanatorium miłości". Brawura jak u nastolatki Gwiazdy na otwarciu studia tańca Kaczorowskiej: Hyży, Samojłowicz, Głogowska, Mrozińska, Korcz

Anita Nowicka z "Sanatorium miłości" na nowych zdjęciach

Anita Nowicka była uczestniczką 5. edycji „Sanatorium miłości”. Seniorka z Bydgoszczy od samego początku narobiła sporo zamieszania. Urodziwa, smukła i energiczna blondynka nie znalazła co prawda w programie ukochanego, ale głośno jest o niej do dzisiaj. Choć mogłaby przejść na emeryturę, nie zamierza, i pracuje jako stomatolożka.

Bohaterka programu TVP nie ukrywała, że ma spory majątek, jednak zaznaczała, że dorobiła się go własną ciężką pracą i jest dumna z tego, co osiągnęła. W show chciała „poruszyć wszystkie tematy tabu, by zostać królową hejtu piątej edycji”. Jej bezkompromisowość i cięty język rzeczywiście spotykały się z krytyką, lecz dumna kobieta nic sobie z tego nie robiła.

Poniżej możecie zobaczyć Anitę na zdjęciach z imprezy u Kaczorowskiej, a na końcu tego tekstu – zjawiskowe fotki w bikini.

Anita z Sanatorium miłości
Anita Nowicka z “Sanatorium miłości”, Otwarcie platformy StudioTańca.pl, fot. Pawel Wodzynski/East News
Anita z Sanatorium miłości
Anita Nowicka z “Sanatorium miłości”, Otwarcie platformy StudioTańca.pl, fot. Pawel Wodzynski/East News
Anita z Sanatorium miłości
Anita Nowicka z “Sanatorium miłości”, Otwarcie platformy StudioTańca.pl, fot. KAPiF
Anita z Sanatorium miłości
Anita Nowicka z “Sanatorium miłości”, Otwarcie platformy StudioTańca.pl, fot. KAPiF

Anita Nowicka w odważnej sesji w bikini

Energiczna, urodziwa seniorka nieraz podkreślała, że dbanie o urodę jest dla niej ważne. Przyznawała się też do zabiegów medycyny estetycznej. Zauważyła przy tym, że woli wydać pieniądze na to, niż drogie ubrania czy samochód.

Jej troskę o zdrowie i promienny wygląd widać także na zdjęciach, na którym ma bardzo niewiele na sobie. Jeszcze w programie „Sanatorium miłości” pokazała się w bikini podczas randki w jacuzzi. Później pochwaliła się też efektami bardzo sensualnej sesji zdjęciowej. Trzeba przyznać, że figury może jej pozazdrościć niejedna młoda osoba.