Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Iwona Pavlović ZNIKA z "Tańca z gwiazdami"?! Padło nazwisko następczyni, co za zaskoczenie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.12.2023 10:04

Iwona Pavlović ZNIKA z "Tańca z gwiazdami"?! Padło nazwisko następczyni, co za zaskoczenie

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović znika z "Tańca z gwiazdami"?, fot. KAPiF

Takich zmian w programie "Taniec z gwiazdami" nikt się nie spodziewał. Nowa edycja ma doprowadzić do rewolucji wśród grona jurorskiego. Czy z hitem stacji pożegna się Iwona Pavlović? Ujawniono nazwisko, które mogłoby zstąpić legendę telewizji. Obok takiej decyzji nie można przejść obojętnie.

"Taniec z gwiazdami" z problemami. Co z kolejną edycją?

Polsat w ostatnim czasie przeszedł szereg rewolucji związanych ze zmianą stanowiska dyrektora programowego. Od czasu zarządzania przez Edwarda Miszczaka widzowie musieli pożegnać dobrze znane gwiazdy. Co więcej, nowe propozycje nie przypadły im do gustu, przez co stacja spotkała się z poważnymi problemami.

Formą ratunku miała być kolejna edycja dobrze znanego programu "Taniec z gwiazdami". Okazuje się jednak, że nowy sezon może zupełnie zaskoczyć widzów. "Super Express" dotarł do informacji o roszadach w gronie jurorskich gwiazd. Z programem miałaby pożegnać się jego absolutna legenda.

Zwycięzca "TzG" gwiazdą zagranicznej edycji! Do mediów wyciekły sensacyjne, cudowne wieści Kolejna jednopłciowa para w polskim "Tańcu z gwiazdami"? Aktorka chce zatańczyć z kobietą!

Zmiany z programie "Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović zagrożona?

Widzowie pokochali taneczny program nie tylko z powodu gwiazd, które często stawiają swoje pierwsze kroki na parkiecie, ale także ze względu na jurorów. Od pierwszych odcinków, jeszcze na antenie TVN, mogliśmy w tej roli zobaczyć niezmiennie Iwonę Pavlović. Gwieździe towarzyszyli początkowo: Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz oraz Piotr Galiński. W ostatniej edycji emitowanej przez Polsat w gronie oceniających oprócz tancerki znalazł się także Andrzej Grabowski, Andrzej Piaseczny i Michał Malitowski.

Wydawać się więc mogło, że Iwona Pavlović jest swego rodzaju spoiwem "Tańca z gwiazdami". Podczas pierwszych roszad wprowadzonych przez Edwarda Miszczaka to właśnie ona zachowała posadę. Taki stan rzeczy może się jednak niedługo zmienić.

Tabloid zawiadamia o zagrożeniu stanowiska tancerki. Na jej miejsce miało zostać już wyznaczone zastępstwo. Co więcej, widzowie show doskonale znaliby nową jurorkę.

Nowe jury w "Tańcu z gwiazdami"? Padło konkretne nazwisko

Kolejna edycja programu ma przynieść widzom powiew nowości. Jak donosi "Super Express" już na poziomie produkcji ma dojść do poważnych zmian. Za sezon odpowiedzialny ma być Jake Vision, a nie Rochstar, jak miało to miejsce przez ostatnie 12. edycji.

Zaskoczenie jednak jest tym większe, że wśród jurorskiego grona może zabraknąć Iwony Pavlović. Tabloid wyznał, że na jej miejsce brana jest pod uwagę Agnieszka Kaczorowska. Gwiazda od 2014 roku występowała w hicie Polsatu, jako jedna z trenerek. Po czterech latach zrezygnowała jednak, na rzecz osobistych projektów. Tym razem chciałaby jednak wrócić w zupełnie nowej roli.

Wyraziła wstępną chęć udziału w projekcie, ale chciałaby zasiąść za stołem jurorskim - przekazało źródło.

Trzeba przyznać, że taka decyzja z pewnością zszokowałaby widzów "Tańca z gwiazdami". Stacja jednak musi poważnie rozważyć wszystkie opcje. Wszyscy pamiętamy przecież, jak odbiło się odsunięcie Katarzyny Skrzyneckiej czy Katarzyny Dowbor od telewizyjnych hitów Polsatu. Na razie Iwona Pavlović pozostaje spokojna o swoją posadę.

Ja nie mam pojęcia nawet, czy będzie "Taniec z gwiazdami", więc zostawiam to bez komentarza - wyznała Plejadzie.

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović znika z "Tańca z gwiazdami"?, fot. KAPiF
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović znika z "Tańca z gwiazdami"?, fot. KAPiF
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović znika z "Tańca z gwiazdami"?, fot. KAPiF
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović znika z "Tańca z gwiazdami"?, fot. KAPiF
Agnieszka Kaczorowska
Iwona Pavlović znika z "Tańca z gwiazdami"?, fot. KAPiF
Agnieszka Kaczorowska
Iwona Pavlović znika z "Tańca z gwiazdami"?, fot. KAPiF

Źródło: SE, Plejada