Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Historia 4-latki chorej na złośliwy nowotwór wyciska łzy. Ekipa "Nasz Nowy Dom" ruszyła z pomocą
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.03.2024 14:13

Historia 4-latki chorej na złośliwy nowotwór wyciska łzy. Ekipa "Nasz Nowy Dom" ruszyła z pomocą

Nasz Nowy Dom
Nasz Nowy Dom, fot. Instagram AKPA

“Nasz nowy dom” często powoduje wiele wzruszeń. Tak było również tym razem. W programie została przedstawiona historia małej dziewczynki chorej na nowotwór. Ekipa programu pomoże jej rodzinie. Ale nie tylko!

Fenomen programu "Nasz nowy dom"

Program "Nasz Nowy Dom" jest jednym z największych hitów stacji Polsat, przyciągającym uwagę widzów od wielu lat. Mimo kontrowersji związanych z zamianą prowadzącej z Katarzyny Dowbor na Elżbietę Romanowską, popularność formatu nie słabnie, a widzowie nadal chętnie śledzą niezwykłą pracę zespołu remontowego, który odmienia życie rodaków znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych.

Od samego początku emitowania programu zastanawiano się, jak możliwe jest tak sprawnie przeprowadzić kompleksowe metamorfozy prezentowanych lokali w zaledwie pięć dni. Twórcy zapewniają, że to możliwe, a nowa gospodyni show w końcu ujawniła tajemnicę kulis produkcji. Ostatnio Elżbieta Romanowska powiedziała coś, na co czekało wielu widzów.

"Nasz nowy dom". Pożar zniszczył wszystko, a uczestniczka cudem uniknęła śmierci! To nie koniec dramatu Debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Na przywitanie od razu słowa, w które trudno uwierzyć

Elżbieta Romanowska wyznała prawdę o programie

W mediach społecznościowych programu "Nasz Nowy Dom" pojawiło się nagranie, w którym Elżbieta Romanowska odpowiadała na pytanie dotyczące czasu trwania remontów w programie. Fani zostali zaskoczeni, gdy gwiazda ujawniła, że to, co widzą na ekranie, nie zawsze odzwierciedla rzeczywistość. Okazało się, że remonty faktycznie trwają tylko cztery dni, a nie pięć, jak sugerowano. Czasem nawet mniej.

Absolutnie, te remonty nie są robione w pięć dni, bo tak naprawdę robione są właściwie w cztery, no czasami trzy i trzy czwarte - wyznała gospodyni “Naszego nowego domu”.

Teraz zespół “Naszego nowego domu” postanowił dokonać wielki gest. Pomoc zostanie udzielona rodzinie chorego dziecka. To jednak nie wszystko.

Ekipa "Nasz nowy dom" wyremontuje dom chorej na nowotwór 4-latki

Elżbieta Romanowska i jej zespół zdecydowali się odnowić dom, w którym mieszka czteroletnia Kinga z jej rodziną. Niestety, dziewczynka cierpi na ciężką chorobę nowotworową, a warunki w starym budynku są nieodpowiednie dla niej. Kinga mieszka razem z siostrą, bratem i rodzicami. 

Ich dom, który jest drewniany i niewielki, zdecydowanie potrzebuje remontu. Ekipa zaplanowała zrobić kuchnię na bardziej przestronną. Zdecydowali się też użyć wielu jasnych kolorów. Zespół programu zadba o to, aby pokój dziecięcy był bardziej przystosowany do chorej dziewczynki.

W dodatku ekipa programu postanowiła przekształcić również szpitalną salę zabaw. Program "Nasz nowy dom" ponownie wychodzi na ratunek. Wybrali się do szpitalnej sali zabaw, ponieważ Kinga i inne chore dzieci spędzają tam wiele czasu. Według planu to miejsce ma być kolorowe i wypełnione zabawkami, aby stworzyć przyjemną atmosferę.

Kolejny sezon “Nasz Nowy Dom” startuje już 6 marca w Polsacie. Historia małej Klary jest wyjątkowo przejmująca. Będziecie oglądać?

Elżbieta Romanowska, fot. AKPA
Elżbieta Romanowska, fot. AKPA
Elżbieta Romanowska, fot. AKPA
Elżbieta Romanowska, fot. AKPA