Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Gwiazda "Rodziny zastępczej" ogoliła głowę. Mrozowska tłumaczy decyzję
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.06.2024 21:26

Gwiazda "Rodziny zastępczej" ogoliła głowę. Mrozowska tłumaczy decyzję

Monika Mrozowska
fot. KAPiF

Monika Mrozowska sławę zyskała, dzięki roli w “Rodzinie zastępczej”. Jej znakiem rozpoznawczym były bujne, kręcone włosy. Teraz to już przeszłość, bo gwiazda zgoliła loki. Mamy zdjęcie.

Monika Mrozowska w "Rodzinie zastępczej"

Monika Mrozowska zaczęła swoją przygodę z telewizją pod koniec lat 90. W wieku 19 lat została członkinią obsady serialu "Rodzina zastępcza", gdzie grała u boku Piotra Fronczewskiego, Maryli Rodowicz i Gabrieli Kownackiej. 

Przez dziesięć lat wcielała się w postać Majki, córki rodziny Kwiatkowskich. Na naszych oczach dorastała, przechodząc z roli nastoletniej gwiazdy do rozpoznawalnej postaci show-biznesu. Później można było ją zobaczyć w takich produkcjach jak "Klan", "Hotel 52" i "Przyjaciółki". 

Kim jest mąż Anny Ilczuk? Razem grali w "Świecie według Kiepskich" "Rozstanie już na lotnisku". Burza po finale "Love Island". Widzowie im nie wierzą

Życie prywatne Moniki Mrozowskiej

Życie prywatne Moniki Mrozowskiej, znanej z serialu "Rodzina zastępcza", wielokrotnie było tematem zainteresowania mediów, zwłaszcza ze względu na jej związki. Aktorka ma czworo dzieci, z których troje ma różnych ojców. W mediach społecznościowych czasami można zobaczyć jej zdjęcia z 21-letnią Karoliną i 14-letnią Jagodą z poprzedniego małżeństwa z Maciejem Szaciłło, 10-letnim Józefem, którego ojcem jest Sebastian Jaworski, oraz 3-letnim Lucjanem, synem Macieja Auguścika-Lipki.  

Monika Mrozowska zazwyczaj chroni swoją prywatność przed internautami, ale gdy ci zaczęli spekulować na temat jej dochodów, postanowiła zareagować. Otwarcie  wyjawiła, ile otrzymuje alimentów.

Jestem samodzielną matką z 4 dzieci, z których dwójka dostaje alimenty w łącznej wysokości 1400 zł netto. Nie, nie pomyliłam się z zerami - zaznaczyła.

Teraz aktorka dokonała znaczącej metamorfozy, decyzja ta miała przykry powód.

Monika Mrozowska ścięła włosy

Monika Mrozowska zaskoczyła fanów zaskakującym wyznaniem. Do wpisu na Instagramie dołączyła zdjęcie w diametralnie zmienionej fryzurze. Aktorka ścięła większość swoich włosów, zostawiając jedynie krótką fryzurę. Wyjaśniła również przyczynę tej decyzji. 

Dziękuję. Za wszystkie ciepłe słowa, które dostaję od Was w wiadomościach. Tak, skoczyłam ze spadochronem. Tak, obcięłam włosy dla dzieci chorych onkologicznie, ale to , co zrobiłam, nie jest przejawem odwagi.  ODWAGA to jest spędzanie kilku tygodni, miesięcy z chorym dzieckiem w szpitalu. ODWAGA to jest bycie silnym, gdy tej siły już dawno brakuje. ODWAGA to podnoszenie na duchu własnego dziecka, które cierpi – napisała Mrozowska.

Wspomniała również o ciężkim przeżyciu, jakim były wizyty na oddziałach onkologii. 

 Byłam kilkukrotnie na dziecięcym oddziale onkologicznym m.in. razem z @orina.krajewska , która jest dziewczyną o ogromnym sercu. Byłam „na chwilę” i pękało mi serce.  Jestem szczęśliwa, kochana, zakochana i zdrowa. I mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała być odważna… – dodała.

Mrozowska oddała włosy dla chorych onkologicznie dzieci. Co o tym myślicie?

Monika Mrozowska przed metamorfozą, fot. KAPiF
Monika Mrozowska przed metamorfozą, fot. KAPiF
Monika Mrozowska po metamorfozie, fot. KAPiF
Monika Mrozowska po metamorfozie, fot. KAPiF