Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Eurowizja 2024. Luna po oficjalnej próbie. Iskry na scenie!
Anna Lipska
Anna Lipska 27.04.2024 16:21

Eurowizja 2024. Luna po oficjalnej próbie. Iskry na scenie!

Eurowizja 2024. Luna
fot. Instagram

Eurowizja 2024. Luna na próbie w Szwecji tuż przed finałem konkursu. Jak zaprezentowała się na scenie reprezentantka Polski? Szczegóły.

Eurowizja 2024 w Szwecji

68. Konkurs Piosenki Eurowizji zorganizuje Szwecja za sprawą zwycięstwa Loreen z utworem “Tattoo”. Miejscem wydarzenia będzie Malmö Arena. Półfinały zobaczymy 7 i 9 maja, a Wielki Finał – 11 maja 2024 roku

W konkursie udział weźmie 37 państw. Zabraknie m.in. Bułgarii, Macedonii Północnej i Słowacji. Reprezentująca Polskę Luna z piosenką “The Tower” zaśpiewa w pierwszym półfinale konkursu.

Ma już za sobą próbę na scenie Malmö Arena.

Wielka wpadka TVP tuż przed Eurowizją. Co ogłosili? Eurowizja 2024. LUNA zaprezentowała nową wersję "The Tower"! Do radia trafiła jeszcze inna. Którą zaśpiewa w Malmö?

Eurowizja 2024. Luna wyjechała do Szwecji

Luna była bardzo podekscytowana wyjazdem do Malmö. Jeszcze przed wylotem pokazała na Instagramie, jak pakuje się do Szwecji. Zdradziła, jakie stroje zabiera ze sobą. Pochwaliła się też imponującym, różowym manicure ze złotymi ozdobami. 

Na lotnisku w Warszawie czekały na nią tłumy. Luna udzieliła na Okęciu kilku wywiadów, rozmawiała też z fanami i rozdawała autografy. Była wyraźnie wzruszona pożegnaniem. 

Ma już za sobą oficjalną próbę na scenie w  Malmö. Jak prezentowała się Luna? 

Eurowizja 2024. Luna na próbie

Luna na scenie miała dwa rekwizyty. Były to dwie wieże w bardzo wyrazistym odcieniu czerwieni. Na początku występu ma na sobie czerwoną, transparentną pelerynę, którą w trakcie występu ściąga, odsłaniając długą białą suknię z “rogatymi” ramionami, co jest jednym z trendów sezonu. 

Na scenie zgodnie z zapowiedziami pojawiło się także troje tancerzy. Każdy z nich ubrany w jednolity kolorystycznie strój, kolejno: czerwony, czarny i biały. 

Jeśli wierzyć obserwatorowi – jest to bardzo dobra uczta dla oczu. Występ jest spójny, fantazyjny i innowacyjny. Szczególne wrażenie wywarła na nim sekwencja, w której Luna leży na podłodze i tworzy iluzję jazdy na czerwonym koniu - czytamy w relacji na eurowizja.org.

Pojawiły się także motywy szachowe, które wcześniej zapowiadano, a w finałowej sekwencji wystrzały iskier. 

W komentarzach na oficjalnym profilu Eurowizji pod występem naszej reprezentantki aż iskrzy.

  • Wspaniały występ!
  • Mam nadzieję, że Luna wejdzie do finału!
  • Polska: nie oszczędzamy pieniędzy.
  • Efekty na bogato!
  • The Tower prezentuje się świetnie na scenie!

Trzymamy kciuki za Lunę! 

Luna, fot. Instagram
Luna, fot. Instagram
Luna, fot. Instagram
Luna, fot. Instagram