Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Dziennikarka TVN przeszła pilną operację po wykryciu guza mózgu. W jakim jest teraz stanie?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.04.2024 10:23

Dziennikarka TVN przeszła pilną operację po wykryciu guza mózgu. W jakim jest teraz stanie?

Joanna Kryńska, TVN
Dziennikarka TVN przeszła operację guza mózgu, fot. KAPiF/Instagram

Dziennikarka TVN24 odezwała się do internautów po prawie miesięcznej nieobecności w mediach. Opowiedziała o tym co ją spotkało. Przeszła operację po wykryciu guza mózgu. Walka o życie przyniosła jej sporo refleksji. Jak się obecnie czuje?

Dziennikarka TVN dowiedziała się o guzie znienacka

Gwiazda jeszcze do niedawna cieszyła się pełnią życia. W dobie obecnych zwolnień z telewizyjnych programów ona nadal witała się z widzami TVN24. Prywatnie ponownie odnalazła miłość po zakończeniu małżeństwa z dziennikarzem. Od 2022 roku jest zaręczona z trenerem bramkarzy Grzegorzem "Gaborem" Jędrzejewskim.

Niestety jej poukładane życie runęło jak domek z kart w Dniu Kobiet. Wtedy to po badaniach usłyszała dramatyczną diagnozę. Pomoc była potrzebna natychmiastowo.

Po rezonansie magnetycznym głowy - 8 marca - dowiedziałam, się, że czeka mnie operacja. Obsunęłam się Grzesiowi na ręce po wyniku. Ale On mnie podniósł. Trzeba było działać - wyznała w najnowszym poście.

Dziennikarka TVN od razu zaczęła walkę o zdrowie. Zniknęła z mediów społecznościowych, by poddać się leczeniu. Jak poradziła sobie z diagnozą?

Szpila za szpilą! Mucha do Karolaka w finale "Drag Me Out": "Ty jesteś oszustem!". Aktor natychmiast zareagował To on wygrał "Drag Me Out"! Zaledwie ogłoszono werdykt, a w sieci zaroiło się od komentarzy: "Zasłużone" vs. "Najgorzej"

Dziennikarka TVN przeszła operację. Jak poradziła sobie z diagnozą?

W przypadku Joanny Kryńskiej konieczna była natychmiastowa operacja. Bliscy od razu ruszyli jej na pomoc, by mogła skupić się na powrocie do zdrowia. Przygotowanie do zabiegu było dla niej huśtawką emocji.

Wsparcie i pomoc pojawiły się natychmiast. Chłopcy wiedzieli, że trzeba zająć się czymś co boli. Siostra, Szwagier, Tata, Mama, Brydzia, Przyjaciółki z Podlasia, Przyjaciele z pracy, ludzie którzy są - też z Nami byli. Od momentu poznania wyniku byliśmy wszędzie Bydgoszcz, Warszawa, od szpitala do szpitala - wyznała.

W poście dziennikarka zwróciła się także do zespołu szpitalnego, który czuwał nad nią w najtrudniejszych momentach. Guz był zaledwie milimetry od aparatu mowy.

Wdzięczność do lekarzy będzie zawsze w moim sercu - podkreślała.

Po udanej operacji Joanna Kryńska wróciła do aktywności w mediach społecznościowych. Wraz ze zdjęciami opowiedziała o tym jak się czuje. Przed dziennikarką niełatwy czas.

Dziennikarka TVN odezwała się do internautów. Jak czuje się po operacji

Na najnowszych zdjęciach widać, że gwiazda promienieje uśmiechem pomimo trudnych doświadczeń. Nie poddała się druzgoczącej diagnozie, a operacja przyniosła oczekiwany efekt. Dziennikarka TVN otrzymała "drugie życie".

Mówię, chodzę, wracam szybko do sił, a włosy odrastają. Wynik histopatologii bardzo dobry. Po operacji mam drugie życie. […] Jeśli coś Was martwi, niepokoi, dziwnie boli - zróbcie jak ja - nie zostawiajcie tego. Badajcie się! - apelowała.

Choć zabieg zakończył się sukcesem przed Joanną Kryńską jeszcze sporo pracy. Internautom zapowiedziała, że potrzebuje czasu, by wrócić do pełnej sprawności i ukochanej pracy przed kamerami. W komentarzach nie brak słów wsparcia i życzeń zdrowia.

Potrzebuje jeszcze trochę czasu, by moja energia wróciła. A w pracy mam wspaniałych Szefów: Brydzia, Michał, Kamil i Mateusz. Ogromnie wsparcie. Dziękuję. Wrócę silniejsza! - zapewniała.

Joanna Kryńska
Dziennikarka TVN przeszła pilną operację po wykryciu guza mózgu, fot. Instagram
Joanna Kryńska
Dziennikarka TVN przeszła pilną operację po wykryciu guza mózgu, fot. Instagram
Joanna Kryńska
Dziennikarka TVN przeszła pilną operację po wykryciu guza mózgu, fot. KAPiF
Joanna Kryńska
Dziennikarka TVN przeszła pilną operację po wykryciu guza mózgu, fot. KAPiF
Joanna Kryńska
Dziennikarka TVN przeszła pilną operację po wykryciu guza mózgu, fot. KAPiF