Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dorotka i Waldek będą mieli córeczkę. Jak wygląda przyszła mama?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.05.2024 16:33

Dorotka i Waldek będą mieli córeczkę. Jak wygląda przyszła mama?

Rolnik szuka żony
fot. Kadr z: "Rolnik szuka żony", TVP/Instagram

Fani programu "Rolnik szuka żony" nie mogą nacieszyć się szczęściem uczestników jubileuszowej edycji. Dorotka i Waldek od samego początku wzbudzali wiele emocji, a ich relacji przyglądali się internauci po zakończeniu telewizyjnego show. Teraz para spodziewa się dziecka. Jak wygląda przyszła mama?

Ciąże w polskim show-biznesie

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami prawdziwego baby boom wśród celebrytów. Kolejne pary zawiadamiają o ciąży, a także zdradzają szczegóły przygotowań do porodu. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz spodziewają się kolejnego dziecka, a także Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika, zostaną rodzicami.

Radosne wieści płyną także od produkcji najpopularniejszego programu Telewizji Polskiej. Widzowie "Rolnik szuka żony" z wypiekami na twarzy obserwowali rozwój znajomości bohaterów. Już wiemy, że na świat przyszedł synek Ani i Kuby, których poznaliśmy w jubileuszowej edycji.

Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka Anny i Jakuba z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! - przekazano wraz ze zdjęciem malca.

Teraz jednak kolejna para zaskoczyła radosnymi nowinami. Dorotka i Waldek zostaną rodzicami. Internauci co rusz dopatrywali się zawirowań w ich związku. Wieść o ciąży wyjaśniła wszelkie domysły. Przyszli rodzice nie szczędzą fanom uroczych zdjęć.

Życiowa rewolucja u Ani z "Rolnika" tuż po porodzie. Nie była gotowa na taki scenariusz Anna z "Rolnika" ledwie urodziła, a Kubie zarzucają nieuczciwość

Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami

W 10. edycji programu poznaliśmy Waldemara, który zdążył nieraz narozrabiać przed kamerami. Długo nie mógł zdecydować się, z którą z kandydatek chce stworzyć związek. Początkowo jego wybór padł na utalentowaną Ewę, jednak już podczas finału "Rolnik szuka żony" okazało się, że ich drogi się rozeszły. Wtedy też bohater ujawnił swój związek z Dorotką.

Czuję się szczęśliwa, to jest najważniejsze - mówiła uczestniczka Marcie Manowskiej.

Od tego momentu para co chwilę zaskakiwała internautów kolejnymi wiadomości. Wspólnie spędzali każdą wolną chwilę, a nawet planowali przeprowadzkę. Nie brakowało też zwątpień w szczerość ich relacji. Waldek musiał wielokrotnie stawać w obronie swoich uczuć.

Ze mną i Dorotką jest wszystko, jak trzeba. A przepraszam, to jest jakiś klucz, który trzeba przestrzegać przy publikowaniu wspólnych treści? Wstawimy, co chcemy i kiedy chcemy w podobnym czasie - napisał wątpiącym w ich relacje.

Najnowsze doniesienia nie pozostawiają jednak złudzeń, że para ma wobec siebie poważne zamiary. Dorotka i Waldek spodziewają się dziecka. Urocze nagranie, na którym przyszła mama w różowej sukience otrzymuje kwiaty od przyjaciół i spaceruje u boku partnera, podbija internet.

  • Na taką chwilę czekałem bardzo długo. Kochani, wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną - słyszymy na nagraniu od Waldka.
  • Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki - dodała Dorota.

Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka. Tak wygląda przyszła mama

W mediach społecznościowych nie brak gratulacji dla przyszłych rodziców. Waldek i Dorotka w doskonałych humorach postanowili wraz z bliskimi świętować radosne wiadomości. Na ich profilach nie brak uroczych zdjęć.

Widać, że przyszła mama promienieje z radości. Najnowsze kadry przedstawiają ją z ogromnym uśmiechem, jedna od razu da się zauważyć wpływ ciąży na bohaterkę "Rolnik szuka żony". Mówi się, że dziewczynki odbierają urodę mamom dla siebie. Na całe szczęście urocza partnerka Waldka może bez problemu podzielić się pięknem z dzieckiem.

Warto wspomnieć, że bohaterowie telewizyjnego programu mają za sobą pierwsze doświadczenia z rodzicielstwem. Zarówno Waldek jak i Dorotka wychowują nastoletnich synów. Chłopcy mają się świetnie dogadywać, a dziewczynka z pewnością jeszcze bardziej połączy ich rodzinnymi więzami. Fani "Rolnik szuka żony" już nie mogą doczekać się kolejnych nowin od swoich ulubieńców.

Rolnik szuka żony, fot. Instagram
Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka, fot. Instagram
Rolnik szuka żony, fot. Instagram
Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka, fot. Instagram
Rolnik szuka żony, fot. Instagram
Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka, fot. Instagram
Rolnik szuka żony, fot. Instagram
Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka, fot. Instagram