Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Czytelnicy Świata Gwiazd nie mają wątpliwości – ani Skrzynecka, ani Dowbor. Domagają się zwolnienia Miszczaka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.05.2023 20:41

Czytelnicy Świata Gwiazd nie mają wątpliwości – ani Skrzynecka, ani Dowbor. Domagają się zwolnienia Miszczaka

Edward Miszczak
Fot. KAPiF

Wiadomość, jaka pojawiła się dziś w mediach z samego rana, zelektryzowała cały polski show-biznes. Edward Miszczak „podziękował” po 10 latach za współpracę Katarzynie Dowbor. Teraz „Nasz nowy dom” ma dostać nową prowadzącą. Fani programu są wściekli i mają jeden postulat.

Sama zainteresowana wyznała, że twórcom stacji zależy na  „odmłodzeniu” zespołu. Zapytaliśmy naszych czytelników, co sądzą o decyzji dyrektora programowego, zwłaszcza tuż po tym, jak zwolnił Katarzyną Skrzynecką. Okazuje się, że internauci nalegają na zwolnienie całkiem innej osoby.

Internauci wściekli na decyzję Edwarda Miszczaka. „Może czas na odmłodzenie dyrekcji”

W rozmowie ze Światem Gwiazd o sprawie wypowiedziała się Katarzyna Skrzynecka. „Uważam, że takie osoby jak Kasia Dowbor, które prowadziły sztandarowe programy Polsatu od samego początku, są tak lubiane i doceniane przez widzów przez tyle lat, że ich odejście będzie bardzo dużym rozczarowaniem”. Dokładnie tego samego zdania są nasi czytelnicy, oni jednak używają znacznie mocniejszego języka.

Jeden program przestałam oglądać ze względu na zmiany, teraz przestanę oglądać drugi. Najchętniej zmieniłabym szefa Polsatu.

– To nie w porządku, zabierać nam tych, których lubimy.

– Panie Miszczak, pan to na emeryturę niech idzie, bo te pana zmiany to jakiś kiepski żart.

– Niech pozamiata w Polsacie, a na koniec sam niech się zwolni.

– Miszczaka też powinien zastąpić ktoś młodszy. To jest odsuwanie nieco starszych na boczny tor. Wielkie draństwo. Telewizja nie powinna lansować tylko młodych, pięknych a przede wszystkim osoby zdolne, z charyzmą.

– Miszczak na bruk. Może wreszcie czas na odmłodzenie dyrekcji – czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek-Majdan w fikuśnym bikini. Kiedy ona tak schudła?

Czytelnicy Świata Gwiazd domagają się dymisji Edwarda Miszczaka

Niektóre komentarze naszych czytelników są tak przepełnione emocjami, że nie możemy ich tutaj przytoczyć ze względu na język. Z większości wypowiedzi wyłania się jednak postulat, że internauci woleliby odejścia samego dyrektora programowego.

Miszczakowi kompletnie odbija. Przeszkadzają mu trochę starsi, sprawni i błyskotliwi dziennikarze i aktorzy. Nikt nie jest w stanie zastąpić dowcipnego, inteligentnego Gąsa, ani super Skrzynki, tak jak nikt nie zastąpi wspaniałej Pani Kasi. Kompleksy starszego pana.

– Też powinni go usunąć z Polsatu, skoro starszych usuwa.

– Odejdź Miszczak!

– Mistrzak to powinien być na emeryturze, a on robi czystkę. 

– Temu facetowi we łbie się przewraca! Czemu sam nie odejdzie? – piszą widzowie Polsatu.

Internauci komentują odejście Katarzyny Dowbor

Wiele osób wyraża żal, że nie będzie już mogło oglądać Dowbor w ulubionym programie. „To jest jakieś nieporozumienie, że taki dwie osoby, które oddane były z sercem w swojej pracy, z dnia na dzień zostały jej pozbawione”, „To już nie będzie ten sam program. Pani Kasia jest niezastąpiona. Szkoda ze Polsat robi taki głupi krok” czytamy.

Pani Kasia zawsze z troską i zaangażowaniem starała się zmienić ich życie, tak jak reszta ekipy. Ale to u niej najbardziej widziałam to serce. Dziękuję pani za te lata wspaniałych działań dla dobra innych. Będzie mi brakowało tych przeżyć – piszą fani.

Zobacz zdjęcie: