Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Była znana jako Maciej w "Chłopakach do wzięcia". Po korekcie płci poszła w politykę. W tle skandal obyczajowy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.04.2024 19:25

Była znana jako Maciej w "Chłopakach do wzięcia". Po korekcie płci poszła w politykę. W tle skandal obyczajowy

Chłopaki do wzięcia
Co robi teraz bohaterka "Chłopaków do wzięcia"?, fot. Polsat; Instagram

Program „Chłopaki do wzięcia” wypromował wiele barwnych osobistości. Żadna z nich nie przeszła jednak takiej transformacji, jak Alex, znana w formacie Polsatu jako Maciej. Co robi wraz z bratem Adamem? Ruszyła w politykę, ale musi mierzyć się ze skandalem obyczajowym.

Nowy sezon programu „Chłopaki do wzięcia”

„Chłopaki do wzięcia” to kultowy już program, emitowany od 2012 roku na kanale Polsat Play. Serial ma formę dokumentalną i opowiada o losach mężczyzn z małych miasteczek i wsi, często w trudnej sytuacji życiowej, którzy marzą o spotkaniu tej jedynej. Nowy, już 24. sezon, ruszy niedługo, bo 7 kwietnia.

W formacie pojawiło się wiele naprawdę barwnych postaci. Wystarczy wymienić imiona Krzysztofa „Bandziorka”, Jarusia, Ryszarda „Szczeny” czy Mariusza „Supermario”. Wiele emocji wzbudzali też bliźniacy z Malborka, Maciej (używający też imienia Alex) i Adam Kozłowscy. Dziś można powiedzieć, że Adam ma siostrę. Alexandra odnalazła swoją prawdziwą tożsamość i przeszła bardzo długą drogę. Chce zająć się polityką, ale musi mierzyć się z okropnymi pomówieniami. Przeczytacie o tym poniżej.

Anna z "Rolnika" już poczuła gorzki smak sławy. Mimo to opublikowała takie zdjęcie! Ryzykownie... Gwiazda "Gogglebox" rozgadała się o rozwodzie: "Nie dociągniemy do 10. rocznicy". Fani w szoku, a ona się tłumaczy

Była znana jako Maciej, co robi teraz Alex z „Chłopaków do wzięcia”

Adam oraz jego siostra Alexandra Natalie Boykow, bo takich danych używa teraz Alex z „Chłopaków do wzięcia”, zmienili bardzo wiele w swoim życiu. Kilka lat temu kupili dom na greckiej wyspie. Teraz podróżują pomiędzy Polską a Grecją. Mają też bardzo ambitne plany. Oboje startują bowiem w wyborach samorządowych. Adam z czwartego, a Alexandra z pierwszego miejsca na liście numer 8 do Sejmiku Województwa Pomorskiego.

Od czasu emisji programu Polsatu Alex przeszła na terapię hormonalną. Już w programie ubierała się w stroje stereotypowo kobiece, jednak tłumaczyła to wtedy tym, że chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę potencjalnych partnerek. Z czasem jednak zrozumiała, kim jest naprawdę. Przejście na hormony pozwoliło jej na operację korekty płci. Schudła też aż 60 kilogramów. Na zdjęciach wygląda promiennie, widać, że wreszcie jest szczęśliwa i czuje się sobą.

W wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Pomorskiego Alexandra Boykow startuje z hasłem „Przedsiębiorco – obudź się. Czas na zmiany”. Wśród jej postulatów znajdują się: dobrowolny ZUS, legalizacja marihuany, likwidacja religii w szkłach, zniesienie limitów wypłat gotówkowych czy zmiana ustawy o związkach wyznaniowych. Kampanię utrudniają jej jednak pomówienia, o których przeczytacie poniżej.

„Chłopaki do wzięcia”: Alexandra Boykow kandyduje i odpowiada na oskarżenia

W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie bohaterka „Chłopaków do wzięcia” poinformowała, że padła ofiarą „brudnej polityki”. Miała na myśli plotki o tym, że działa też jako pracownica seksualna. W tej sprawie skontaktował się z nią portal Plejda. Alexandra Boykow wyraźnie nazwała te doniesienia pomówieniami.

Osoby, które się tego dopuszczają [publikują wspomniany filmik w internecie] i mówią na mój temat, robią to po to, abym nie mogła wygrać w wyborach. Co do jakiegoś filmiku, to wiele osób ma podobny głos bądź też głos można różnymi technikami zmienić. Nie chcę się wypowiadać na tak ohydną i wstrętną kalumnię, jaka się na mnie wylewa podczas kandydowania w wyborach. Wszystko zostanie zgłoszone na policję i do sądu. Po wyborach zakładam sprawę z powództwa cywilnego osobom, które się tego dopuszczają – zaznaczyła kandydatka do sejmiku.

Dodatkowo zaapelowała w sieci do swoich obserwatorów, by nie słuchali oszczerstw na jej temat, bo przecież ją znają. Zapewniła też, że naprawdę chce spełnić swoje obietnice po wybraniu w wyborach.

Chłopaki do wzięcia, Alexandra Boykow
Alexandra jako Alex Kozłowski w “Chłopakach do wzięcia”, fot. Polsat Play
Maciej i Adam, Chłopaki do wzięcia, Alexandra Boykow, kandyduje w wyborach
Alexandra z bratem Adamem, fot. instagram.com/alexandra_natalie_boykow
Chłopaki do wzięcia, Alexandra Boykow
Alexandra Boykow, fot. instagram.com/alexandra_natalie_boykow
Chłopaki do wzięcia, Alexandra Boykow
Alexandra Boykow, fot. instagram.com/alexandra_natalie_boykow

Źródło: Plejada