Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Była gwiazda TVN po 2 latach przerwy wraca na wizję. Zgarnęła ją konkurencja! Wiemy, co tam będzie robić
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.03.2024 09:11

Była gwiazda TVN po 2 latach przerwy wraca na wizję. Zgarnęła ją konkurencja! Wiemy, co tam będzie robić

TVN24, Małgorzata Telmińska
Była gwiazda TVN wraca do telewizji, fot. KAPiF

Roszady gwiazd w polskich stacjach telewizyjnych nie mają końca. W ostatnim czasie pożegnaliśmy znane twarze, jednak teraz czas na powroty. Do mediów wróci dziennikarka, która przez lata zajmowała się tematami zdrowotnymi w programach TVN. Tym razem zobaczymy ją w konkurencyjnych tytułach. Czym się zajmie po powrocie na wizję?

Telewizyjne roszady gwiazd. TVP i TVN zmienia swój wygląd

Ostatnie miesiące nie były łatwym czasem dla dziennikarzy. W najgłośniejszych stacjach telewizyjnych doszło do prawdziwych rewolucji. W TVP od nowego roku rozpoczęta ogromne czystki w popularnych programach. Serwisy informacyjne zupełnie zmieniły swój wygląd, już zaczynając od nazwy.

Roszady pojawiły się także w tytułach rozrywkowych i porannej śniadaniówce. w "Pytaniu na śniadanie" nie zobaczymy już dawnych gwiazd, w tym m.in.: Idy Nowakowskiej w duecie z Tomaszem Wolnym czy Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

TVN również podjął decyzję o metamorfozie ulubionych programów. Na antenie pojawiło się kilka nowych propozycji w tym m.in.: "Masterchef Nastolatki" oraz "The Traitors. Zdrajcy", ale także odmienione grono jury w "Mam Talent!". To jednak nie koniec nowości. Do mediów powraca dawna gwiazda TVN. Tym razem współpracuje z konkurencją.

Znane twarze na widowni "Tańca z Gwiazdami". Partnerka Hakiela z jego dziećmi, była Chajzera z synem, Miszczak, Terentiew Nowe jury „Tańca z gwiazdami”. Już nie Iwona Pavlović jest ulubienicą widzów. Przyćmiła ją inna gwiazda

Dziennikarka TVN przechodzi do konkurencji. Czym się zajmie?

Jednym z głośniejszych transferów pomiędzy stacjami było pojawienie się Roberta Stockingera w "Pytaniu na śniadanie" po współpracy z "Dzień Dobry TVN". Prezenter w śniadaniówce TVP został jednym z głównych gospodarzy w duecie z Joanną Górską. Okazuje się, że to nie jedyne przejście, które wzbudza emocje.

Po dwóch latach przerwy do mediów powraca dziennikarka TVN. Specjalistka nie zostanie jednak w dotychczasowej stacji telewizyjnej. Już niedługo zobaczymy ją na antenie TVP Info.

Gdy jednak rezygnowała z poprzedniej posady w połowie 2022 roku, nikt nie przypuszczał, że wróci na wizję w tak krótkim czasie. Podczas przerwy od mediów zajęła się zupełnie czymś innym.

Dziennikarka TVN pracuje dla konkurencji. Czym zajęła się podczas przerwy?

Małgorzata Telmińska, bo to o niej mowa, od 2001 roku współpracowała z TVN24, gdzie przygotowywała materiały o tematyce medycznej. Po ponad dwóch dekadach pracy podziękowała zarówno "tym, których widać jak i których nie widać, a bez których telewizji nie ma". W czasie przerwy od mediów zajęła się własnym kształceniem.

Dziennikarka ukończyła podyplomowe studia z zarządzania w podmiotach leczniczych, jednak praca przed kamerami zawsze była bliska jej sercu. Po krótkiej przerwie postanowiła wrócić na ekrany. Portal Wirtualnemedia.pl dowiedziały się, że ekspertka zasili grono TVP. Na czym będą polegać jej nowe obowiązki?

Mogę potwierdzić, że zaczynam pracę w TVP. Nie będę reporterką. Będę przygotowywać programy o tematyce medycznej i prowadzić rozmowy o tematyce medycznej na antenie TVP Info. Zaczynam pracę w przyszłym tygodniu - wyjaśniła.

"Presserwis" podaje, że Małgorzata Telmińska będzie prowadzić także własną audycję radiową w Polskim Radiu 24. Codziennie o 19:30 w "Samym zdrowiu" poruszy powszechne kwestie z lekarzami, psychologami i terapeutami. Po chwili przerwy z rozmachem wraca do dawnego zawodu.

TVN24
Była gwiazda TVN wraca do mediów u konkurencji, fot. TVN24
TVN24
Była gwiazda TVN wraca do mediów u konkurencji, fot. TVN24
TVN24
Była gwiazda TVN wraca do mediów u konkurencji, fot. TVN24

Źródło: Presserwis, Wirtualnemedia.pl