Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Poprosili widzów o ocenę "Mam Talent". Nie zgadniecie, za co oberwało się jednemu z jurorów
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.03.2024 08:12

Poprosili widzów o ocenę "Mam Talent". Nie zgadniecie, za co oberwało się jednemu z jurorów

"Mam Talent"
"Mam Talent", fot. KAPiF

Pierwszy odcinek najnowszej edycji “Mam Talent” już za nami. Widzowie zdążyli ocenić premierę i wybrać swoich faworytów.  Jak im się podobało?

Nowy sezon "Mam Talent"

Program telewizyjny "Mam talent!" powrócił na ekrany stacji TVN po dwuletniej przerwie. Pierwszy odcinek 15. sezonu został wyemitowany 2 marca o godzinie 20:00. Od 2008 roku program ten był nadawany, choć z pewnymi okresami przerw. Przez ten długi czas widzowie mieli okazję śledzić wiele zmian w składzie jury oraz prowadzących. Jednakże żadna z tych zmian nie zaskoczyła tak bardzo jak te w nowym, 15. sezonie. 

Dotychczas w roli jurorów występowali Kuba Wojewódzki, Robert Kozyra, Agustin Egurrola, Jan Kliment oraz Małgorzata Foremniak. W najnowszym sezonie zostali oni zastąpieni przez trójkę nowych jurorów. Tym razem będą nimi Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Natomiast prowadzenie programu powierzono Agnieszce Woźniak-Starak oraz Janowi Pirowskiemu. Wybór Julii Wieniawy jako nowej jurorki wzbudził wiele kontrowersji już od samego początku. Nie wszyscy widzowie byli zachwyceni tą decyzją.

To on zastąpi Prokopa w "Mam Talent"? Widzowie doskonale go znają! Ale zaskoczenie Pokaz zwyciężczyni "Mam Talent" w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący aż się wzruszyli

Julia Wieniawa w jury nowej edycji "Mam Talent"

Już jesienią 2023 roku ogłoszono skład nowego jury programu "Mam talent!". W tym czasie portal tvn.pl przeprowadził wywiad z Julią Wieniawą, w którym została zapytana o jej plany i oczekiwania związane z rolą jurorki.

Nastawiam się na obejrzenie wielu przepięknych występów wokalnych czy tanecznych. Nie mogę się doczekać takich nietuzinkowych, oryginalnych talentów, bo właśnie po to jest ten program, żeby zapraszać ludzi, różnych 'freaków', którzy mają pasję z kosmosu, i na takich ludzi czekam – ogłosiła wtedy Wieniawa.

Debiut Julii Wieniawy w roli prowadzącej już za nami. Jak widzowie ocenili pierwszy odcinek show?

Widzowie ocenili 1. odcinek "Mam Talent"

Na profilu na Instagramie “Mam Talent” pojawił się post, w którym zapytano widzów o ich odczucia dotyczące pierwszego odcinka nowej odsłony show. 

Czekamy na Wasze komentarze. Jak Wam się podobało? – czytamy.

Fani programu długo nie czekali na wyrażenie swojej opinii. Przeważająca liczba komentarzy była pozytywna. Widzowie docenili nowy skład jury, a także prowadzących. 

  • Jestem pod ogromnym wrażeniem dzisiejszego odcinka.
  • Odcinek bardzo mi się podobał! Już się nie mogę doczekać drugiego. 
  • Genialny! Ten program potrzebował takiej osoby, jak Julka! Zmiany na plus! Z niecierpliwością czekam kolejnych odcinków!
  • Świetni prowadzący Agnieszka Woźniak Starak i Jan Pirowski. 
  • Przyznam genialnie. Julia, jesteś niesamowita w tym składzie, to mistrzowska zmiana, Marcin to samo i Aguś, najlepsza jak zawsze, świetny odcinek – pisali internauci.

Znalazły się też mniej pozytywne opinie. Okazuje się, że najwięcej emocji wzbudziła Julia Wieniawa. 

Głos Julii Wieniawy mnie drażni, bo nie lubię takich słodkich, ale ogólnie odcinek był ok. Z wyjatkiem tego, że po każdym, nawet przeciętnym występie publiczność wstawała, więc to już nie robi żadnego wrażenia - napisała pod postem jedna z fanek. 

"Mam Talent", fot. KAPiF
"Mam Talent", fot. KAPiF
"Mam Talent", fot. KAPiF
Tagi: Mam talent