Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" zdradza sekret. Poruszające wyznanie o synku
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 05.06.2024 19:13

Anna z "Rolnika" zdradza sekret. Poruszające wyznanie o synku

Ania z "Rolnika"
fot. Facebook/Instagram

Ania z “Rolnika” niedawno powitała na świecie synka. Teraz wyjawiła pewną tajemnicę dotyczącą swojej pociechy. Wzruszające. 

Ania i Kuba z "Rolnika" powitali na świecie synka

Przez kilka tygodni telewidzowie TVP śledzili historię uczestników, którzy zdecydowali się szukać miłości w popularnym programie telewizyjnym. Ich związek napotkał trudności, gdy podczas emisji "Rolnik szuka żony" Ania otrzymała nieoczekiwaną wiadomość od byłej partnerki Jakuba. 

Mimo tych przeciwności para przetrwała i zakończyła program razem. Niedługo potem ogłosili, że spodziewają się dziecka. Po długim oczekiwaniu wreszcie poinformowali o narodzinach syna.

Przedstawiamy Wam Dariusza, synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! - przekazano na profilu programu.

Krótko po tym Ania sama skontaktowała się z internautami. Wróciła ze szpitala do swojej wiejskiej posiadłości, gdzie wraz z dzieckiem nabiera sił. Jak radzi sobie w roli matki uczestniczka "Rolnik szuka żony"?

Dorotka i Waldek będą mieli córeczkę. Jak wygląda przyszła mama? Życiowa rewolucja u Ani z "Rolnika" tuż po porodzie. Nie była gotowa na taki scenariusz

Ania z "Rolnika" przeżywa pierwsze momenty z synkiem

Tydzień po narodzinach dziecka, Ania z  "Rolnik szuka żony" podzieliła się swoimi przemyśleniami z internautami. Spędza czas w domowym zaciszu, otoczona bliskimi, razem ze swoim synkiem. Nie mogła się powstrzymać od opisania swoich pierwszych dni jako matka.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje. ps. jak widać Melusia także zadowolona - pisała.

Fani byli niezmiernie szczęśliwi z powodu pojawienia się kolejnego dziecka w rodzinie uczestników programu. W komentarzach nie brakowało gratulacji oraz życzeń zdrowia dla młodej matki i jej nowo narodzonego maluszka.

Ania z "Rolnika" wyjawia sekret imienia syna synka

Ania mimo nowej roli jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio urządziła na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Najwięcej pytań było o bobasa. Na część z nich uczestniczka “Rolnika” odpowiedziała.

Czy Darek to imię po Pani tacie? – zapytał jeden z internautów.

Ania potwierdziła, zdradzając tym samym sekret imienia swojego synka. 

Tak, imię po moim tacie – odpisała Ania.

W innej wiadomości wyznała także, że chciałaby, żeby jej synek odziedziczył cechy charakteru dziadka, którego nie pozna. Napisała, że jej tato był bardzo dobrym i pogodnym człowiekiem. Spodziewalibyście się tego?

Ania Derbiszewska zdradza sekret imienia synka, Instagram
Ania Derbiszewska zdradza sekret imienia synka, Instagram
Ania z
Ania z "Rolnika", fot. Instagram