Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" pod prawdziwym ostrzałem widzów. Po ostatnim odcinku aż zagęściło się od komentarzy
Anna Lipska
Anna Lipska 28.11.2023 18:25

Anna z "Rolnika" pod prawdziwym ostrzałem widzów. Po ostatnim odcinku aż zagęściło się od komentarzy

Anna z "Rolnik szuka żony"
Anna z "Rolnik szuka żony", fot. FB/rolnikszukażony

Anna z “Rolnik szuka żony” i jej wybory w programie są szeroko komentowane przez widzów. Tym razem piękna rolniczka pojawiła się na ich ustach z powodu relacji, którą, jak podejrzewają, buduje z Jakubem. Ona nie komentuje, ale baczni obserwatorzy wiedzą swoje i to przed finałem! Ruszyli z dobrymi radami i ostrzeżeniami.

Anna z "Rolnik szuka żony" i jej kandydaci

Anna Derbiszewska ma 35 lat. Jej gospodarstwo znajduje się pod Kaliszem. Od pierwszego odcinka widzowie zachwycają się jej urodą. Z wypiekami na twarzy obserwują losy Ani w programie.

Derbiszewska pisze o sobie: „z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania rolniczka, z zawodu bizneswoman”. Jej poprzednie małżeństwo zakończyło się rozwodem. W programie TVP zaprosiła do siebie Dominika, Jakuba i Mikołaja. To oni zainteresowali rolniczkę.

Ostatecznie Ania zwróciła się ku Kubie, mimo że okazało się, iż ukrywał przed wszystkimi, że tuż przed programem niespodziewanie zerwał ze swoją wieloletnią partnerką, matką trojga jego dzieci. Kobieta skontaktowała się z bratem Anny i ostrzegała przed związaniem się z nim. Derbiszewska jednak postanowiła, że da mężczyźnie szansę.
 

Darek z "Rolnika" mistrzem żenujących tekstów! Randka z Nicolą to wpadka za wpadką Dorota z "Rolnika" przeszła oszałamiającą metamorfozę. Teraz to klon jednej z najpiękniejszych Polek

Anna Z "Rolnika" randkuje z Jakubem

Już 10 grudnia odbędzie się finał 10. sezonu "Rolnik szuka żony". Widzowie już z niecierpliwością oczekują na decyzje uczestników. Po odcinku z rewizytami sieć zalała masa spekulacji. Fani formatu nie ukrywają, że mają wątpliwości, czy któraś z par ma szanse na przetrwanie. 

Nawet relacja Sary i Artura budzi już coraz większe wątpliwości, choć to oni od początku zdobyli największą sympatię. Teraz fani sądzą, że nie pasują do siebie. 

Tymczasem uwagę internautów zwrócili właśnie Anna i Jakub. Początkowo nikt nie dawał im szans i nawet sama bohaterka programu mówiła, że Kubę traktuje raczej jak przyjaciela. Jednak po ostatnim odcinku widzowie dostrzegli coś, co sprowokowało ich do masy komentarzy. 

Widzowie "Rolnika" ostrzegają Annę

Po najnowszym odcinku “Rolnik szuka żony” widzowie sceptycznie widzą szanse na stworzenie trwałych relacji po tej edycji. Wbrew pozorom, to właśnie Ania i Jakub według nich są najbardziej rokującą i szczerą parą. Na profilu formatu zatrzęsienie komentarzy.

Niektórzy zachwycili się nimi po emisji odcinka i piszą:

  • Miło się ogląda Anię uśmiechniętą, życzę jej jak najlepiej, a to, że Kuba jej słodzi to sorry, ale każdy na początku ma piękne spotkania, rozmowy, każdy się stara.
  • Tę parę dzisiaj się najlepiej oglądało.
  • Jeszcze tak będzie, że tylko oni przetrwają. Dziś bardzo zyskali i jeszcze się wszyscy zdziwić mogą.
  • Fajnie zobaczyć Anię roześmianą - piszą.

Nie brakuje jednak także ostrzeżeń:

  • Makaron na uszy i niestety Ania to kupuje.
  • Cwany lis z niego. Myślę, że to typowy łowca posagów i tyle. Leci na kasę.
  • No widać, że mu zależy, ale te teksty o przyszłości, o dzieciach, o tym, że już prawie żyć bez niej nie może to przesada.
  • Niby tu miły i kochany ale coś mi w nim nie tędy.
  • Bajer ma ... No ale w końcu ma 3 dzieci.

I co wy na to?

Anna z
Anna z "Rolnik szuka żony", fot. FB/rolnikszukażony
Anna z
Anna z "Rolnik szuka żony", fot. FB/rolnikszukażony
Anna z
Anna z "Rolnik szuka żony", fot. FB/rolnikszukażony
Anna z
Anna z "Rolnik szuka żony", fot. FB/rolnikszukażony