Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nowe prowadzące w "DDTVN". Ocena Anny Kalczyńskiej? Oj, powiało chłodem
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.12.2023 16:59

Nowe prowadzące w "DDTVN". Ocena Anny Kalczyńskiej? Oj, powiało chłodem

Anna Kalczyńska ocenia Sandrę Hajduk i Annę Senkarę w DDTVN, fot. KAPIF
Anna Kalczyńska ocenia Sandrę Hajduk i Annę Senkarę w DDTVN, fot. KAPIF

Jak Anna Kalczyńska oceniła nowe prowadzące “Dzień Dobry TVN” – Sandrę Hajduk i Annę Senkarę, które 6 grudnia zaliczyły swój debiut w roli prowadzących? Była gwiazda śniadaniówki chłodno podsumowała angaż mało znanych dziennikarek.

Co teraz robią zwolnione z "DDTVN" gwiazdy?

W czerwcu z pracą w “Dzień Dobry TVN” pożegnało się aż pięć gwiazd. Posadę gospodarzy stracili Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Każdy z nich niechętnie komentował decyzję szefostwa o wypowiedzeniu umowy. Większość z nich zaczęła przygodę zawodową z nowymi projektami.

Woźniak-Starak została nową gospodynią “Mam talent”, Małgorzata Rozenek wkrótce zadebiutuje w TVN z nowym programem, a Andrzej Sołtysik dołączył do wydawnictwa Iberion, gdzie poprowadzi dwa programy – dla SwiatGwiazd.pl i Goniec.pl.

W mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat tego, kto zajmie miejsce dawnych gospodarzy śniadaniówki. 

Nowy duet w "DDTVN" ostro krytykowany przez widzów. Takiego rozczarowania dawno nie było. Lawina komentarzy Filip Chajzer o nowych prowadzących "DDTVN". Padły gorzkie słowa

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Jeszcze niedawno plotkowało się o możliwości wystąpienia w “Dzień Dobry TVN” jednego z najpopularniejszych showmanów w Polsce, Huberta Urbańskiego. Gdy wydawało się jednak, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, prezenter nieoczekiwanie zrezygnował ze stanowiska, o czym jako pierwszy powiadomił portal Świat Gwiazd.

Hubert Urbański zrezygnował z prowadzenia „Dzień dobry TVN”, i to tuż przed startem programu. Miał prowadzić poranne pasmo razem z Dagmarą Kaczmarek–Szałkow z TVN24. I nagle zrezygnował  – zdradził w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden z pracowników TVN.

Nasze źródło ujawniło nam również, że poważnymi kandydatami do dołączenia do obsady śniadaniówki byli również Mikołaj Komar, Piotr Kędzierski, Sandra Hajduk i Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

Po tym, jak z prowadzenia „Dzień dobry TVN” zrezygnował Hubert Urbański, byliśmy w trudnej sytuacji. Produkcja zrobiła burzę mózgów, kogo zaprosić na castingi. Zapadła decyzja, że Dagmara Kaczmarek-Szałkow zostaje, bo świetnie wypadła na próbach kamerowych, ma poza tym ogromne doświadczenie w prowadzeniu programu na żywo w TVN24, nie chcieliśmy jej stracić – usłyszeliśmy od naszego informatora.
 

Co ciekawe, nowa para miała podobno dołączyć do programu już w listopadzie. Z powodu niemożności odnalezienia odpowiednich osób, termin został jednak przesunięty. 6 grudnia oficjalnie poznaliśmy nowe prowadzące.

Anna Kalczyńska chłodno o Sandrze Hajduk i Annie Senkarze w "DDTVN"

Produkcja ponownie dała szansę kobiecemu duetowi. W roli gospodyń od czwartku co jakiś czas z widzami będą się widać Sandra Hajduk i Anna Senkara. Wielki debiut w nowej roli za nimi.

Jako pierwszy zatrudnienie mało znanych dziennikarek do roli gwiazd porannego show skomentował Filip Chajzer. W audycji Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego powiedział:

Każdym sukcesem czyimś trzeba się cieszyć. Nawet jeśli się z czymś nie zgadzasz, to ktoś się z tego cieszy. A jak ktoś się z tego cieszy, to świat staje się trochę lepszy.

Teraz o ocenę poproszono Annę Kalczyńską. Zwolniona dwa miesiące przed Chajzerem dziennikarka w rozmowie z Plotkiem chłodno odniosła się do zatrudnienia Hajduk i Senkary:

Nie będę tego komentować. To nie mój świat już i nie moja bajka.

Kto stworzy kolejną parę? Według naszych ustaleń stacja kolejny duet przedstawi tuż przed startem wiosennej ramówki.

Sandra Hajduk i Anna Senkara, fot. KAPIF
Sandra Hajduk i Anna Senkara, fot. KAPIF
Sandra Hajduk i Anna Senkara, fot. KAPIF
Sandra Hajduk i Anna Senkara, fot. KAPIF
Sandra Hajduk, fot. KAPIF
Sandra Hajduk, fot. KAPIF
Anna Senkara, fot. KAPIF
Anna Senkara, fot. KAPIF
Anna Kalczyńska (1).jpg
Anna Kalczyńska, fot. KAPIF