Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Andrzej z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie po finale
Karolina Kurek
Karolina Kurek 23.05.2024 08:30

Andrzej z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie po finale

"Sanatorium miłości"
fot. Instagram

Kolejna odsłona programu “Sanatorium miłości” za nami, jednak o jej uczestnikach w mediach nadal jest głośno. Andrzej wypowiedział się na temat związku Tadeusza i Janiny. Tego się nie spodziewaliście. 

Związek Janiny i Tadeusza z "Sanatorium miłości"

Finał 6. odsłony programu “Sanatorium miłości” już za nami. W tej odsłonie popularnego show nie brakowało emocji. Uczestnicy okazali się być barwnymi, ale niektórzy też kontrowersyjnymi postaciami. Wśród nich można wymienić m.in. Elżbietę, Małgorzatę, czy Andrzeja. 

Ostatecznie tylko jednej parze udało się stworzyć związek w programie, a byli to Janina i Tadeusz. Jednak gdy program się zakończył, w mediach pojawiła się informacja, że nie są oni już razem. Mężczyzna udzielił wywiadu dla portalu “Plejada”, gdzie wypowiedział się o byłej partnerce. 

Nabrałem wątpliwości, gdy zaczęła pytać o wysokość mojej emerytury, mój dom i jego wartość. Podczas krótkich wywiadów powiedziałem wprost, że mam wahania względem niej, bo nie wiem, czy jest zainteresowana moją osobą, czy może moją emeryturą. Janinka okazała się materialistką - powiedział Tadeusz. 

Kobieta w tej sytuacji odpowiedziała na zarzuty, że prowadzili zwykłe rozmowy o sprawach, które są częścią codziennego życia, jak finanse, czy dom. Janina podkreśliła też, że to Tadeusz zabiegał o jej względy. 

Tło afery między Tadeuszem i Janinką z "Sanatorium" Maria przekazała radosne wieści. Oto, co zyskała dzięki "Sanatorium miłości"

Andrzej z "Sanatorium miłości" o Janinie i Tadeuszu

Tadeusz i Andrzej dzielili pokój w programie “Sanatorium miłości”. Pierwszy z panów niedawno bronił drugiego, który często pojawiał się w mediach i raczej nie był stawiany w korzystnym świetle za sprawą słów jednej z kuracjuszek. 

Teraz to Andrzej zdecydował się pomóc koledze i wypowiedział się na temat afery wokół jego rozstania z Janiną. Choć nie staje po żadnej ze stron, to uważa, że kobieta powinna zwrócić uwagę na to, co mówi, gdyż mija się z prawdą. 

Uważam, że każdy powinien przed samym sobą zrobić małą spowiedź i podsumować to, jak zachowywał się w programie. Janina mówi na temat wspólnego gniazdka przygotowywanego w Krzyżanowicach, a nic takiego nie miało miejsca. Część ludzi uwierzy Tadeuszowi, część uwierzy Janinie. Ja nie stoję po żadnej ze stron, ale pojawia się tutaj wiele kłamstw. Janina powinna stanąć przed samą sobą, uderzyć się w pierś i powiedzieć: było trochę inaczej, za dużo sobie wyobrażałam - powiedział w rozmowie z portalem “Plejada”. 

Andrzej dodał, że kobiety mają w zwyczaju przedstawiać sytuację nieco inaczej, niż było w rzeczywistości:

Nie potrafią przyznać się do błędu. Zrobią wszystko, by zawsze mieć rację.

Janina z "Sanatorium miłości: najpierw była zainteresowana Andrzejem?

Tadeusz w wywiadzie, którego jakiś czas temu udzielił portalowi “Plejada” wyznał, że Janina na samym początku była wyraźnie zainteresowana Andrzejem. 

Jednak, gdy dowiedziała się, że mężczyzna na co dzień mieszka w Komitecie Pomocy Społecznej szybko odwróciła swoją uwagę ku komu innemu. Andrzej zabrał głos na ten temat:

Nie znoszę materialistek. W Australii mieszkałem z taką kobietą i bez przerwy życzyła sobie, bym jej kupował jakieś sukienki, bluzeczki i buty. Szybko ją pożegnałem. Jeśli ktoś chce przepuszczać kilka tysięcy w ciągu tygodnia, niech znajdzie finansistę z zasobnym portfelem.

Były kuracjuszy zdradził jakiej osoby szuka w swoim życiu. 

Mnie interesuje osoba, która będzie mnie kochać bez względu na wszystko. Niestety, nie jest prosto znaleźć taką kobietę, bo w dzisiejszych czasach materializm jest wszechobecny. Musisz mieć pieniądze i dobry samochód, chociaż po programie piszą do mnie też kobiety, dla których liczy się człowiek i jego charakter - wyznał.

Andrzej zakończył swoją wypowiedź dla “Plejady” słowami, iż ma nadzieję, że wszyscy uczestnicy minionej edycji programu będą mieli okazję, by się spotkać wszyscy razem i wyjaśnić sobie wiele spraw. 

Co o tym myślicie?

Janina i Tadeusz z
Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości", fot. Instagram
Andrzej z
Andrzej z "Sanatorium miłości", fot. Instagram