Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Znamy zwycięzcę 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uwaga: To nie Krzysztof Ibisz
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.03.2023 22:01

Znamy zwycięzcę 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uwaga: To nie Krzysztof Ibisz

"Twoja twarz brzmi znajomo"
"Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne

Tym razem to nie Krzysztof Ibisz triumfował w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Choć popularnemu prezenterowi dwukrotnie udało się zawojować scenę, w piątek musiał ustąpić miejsca na tronie młodszemu koledze. 

Przedstawiony przez Krzysztofa Ibisza Franek Kimono, nazywany często pierwszym polskim raperem, nie zdołał przebić charyzmy ikony z Detroit - Eminema, którego na scenie odegrał Oskar Cyms. 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Oskar Cyms triumfuje

“Twoja twarz brzmi znajomo” udowadnia, że hasło “do trzech razy sztuka” nie zawsze się sprawdza. Choć w poprzednich dwóch odcinkach bezsprzeczne zwycięstwo osiągał, będący faworytem fanów Krzysztof Ibisz, w piątkowym odcinku już mu się nie poszczęściło. 

Tym razem to Oskar Cyms zdołał zaskarbić sobie największą sympatię jurorów. Młody piosenkarz wcielił się w Eminema i zaprezentował jeden z pierwszych dużych przebojów rapera, “The Real Slim Shady”. 

- Jak można nauczyć się takiej ilość tekstu w tak krótkim czasie? Nie jestem co prawda w stanie stwierdzić, czy tam czegoś nie zmyślałeś, ale jeśli nawet, to miałeś to tak osadzone w każdym geście, w każdym akcencie… ja rozumiem, że to musi lecieć, jak po pacierzu, nie ma czasu się zastanawiać. To musisz mieć tak wbite, że nawet jak cię w nocy budzą, to ty “please, stand up” i “please, stand up” - zachwycała się Małgorzata Walewska. 

Anna Cieślak i Edward Miszczak nie mają dzieci. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu, wylała wiele łez

Krzysztof Ibisz poza podium "Twoja twarz brzmi znajomo"

Krzysztof Ibisz, który według wielu internautów, ma być murowanym zwycięzcą najnowszej edycji “Twoja twarz brzmi znajomo”, wyjątkowo znalazł się poza podium. Franek Kimono, w którego wcielił się legendarny prezenter, zakończył odcinek na czwartej pozycji, choć jego performance przypadł do gustu Robertowi Janowskiemu. 

- Ciężki orzech do zgryzienia, bo jesteś niezwykle plastyczny, takie zwierzę sceniczne, niezwykle pracowite, co daje efekty w każdym twoim występie. Brawo Ty - zachwycał się dawny gospodarz “Jaka to melodia?” 

Odcinek pełen wielkich emocji

Tuż za Oskarem Cymsem w 3. odcinku “Twoja twarz brzmi znajomo” znalazła się Julia Kamińska, która z zaskakującą precyzją odzwierciedliła postać Lady Gagi. Czerwień na scenie, która rozbłysła, gdy gwiazda postawiła już pierwsze kroki zwiastować mogła tylko jedno. Z głośników rozbrzmiały dźwięki hitowego “Bloody Mary”. 

Świetnie zaprezentowała się też zamykająca podium Kasia Kołeczek, która występem jako Tom Odell wprowadziła niezwykle melancholijny klimat, nad którym rozpływała się chwilę później Małgorzata Walewska. - Muszę się jakoś pozbierać do kupy. Myślę, że to jest tego rodzaju przekaz, który wymaga totalnego skupienia - podkreśliła jurorka. 

Zwycięzca odcinka Oskar Cyms, przekazał swoją wygraną na rzecz Fundacji Siepomaga. 10 tys. zł trafi do podopiecznej organizacji - Zosi, która zmaga się z nowotworem. 

Zobacz zdjęcia: 

Projekt bez tytułu (3).jpg
fot. "Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu (4).jpg
"Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu (1).jpg
"Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu.jpg
"Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu (2).jpg
"Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu (5).jpg
"Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu (7).jpg
"Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu (6).jpg
"Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne