Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Wpadka w "M jak miłość". Gdy będziecie oglądać nowy odcinek, spójrzcie na ten szczegół w gabinecie Rogowskiej
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.04.2023 10:19

Wpadka w "M jak miłość". Gdy będziecie oglądać nowy odcinek, spójrzcie na ten szczegół w gabinecie Rogowskiej

M jak miłość
Kadr z serialu “M jak miłość”, prod. TVP

Wpadki zdarzają się nie tylko w hollywoodzkich produkcjach, ale także na polskim rynku. Niedługo widzowie "M jak miłość" będą świadkami rażącego niedopatrzenia ze strony produkcji. Co gorsza, błąd będzie bardzo widoczny na ekranie.

Serial TVP powoli zbliża się do 2000. odcinka, a odbiorcy widzieli na ekranie już niejedną niezgodność. Tym razem zostaną oni wprowadzeni w błąd w kwestii czasu akcji. 

"M jak miłość": widzowie będą świadkami konfrontacji dwójki bohaterów

W 1728. odcinku warto zwrócić uwagę na wątek Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Do jej gabinetu wtargnie Sowiński (Konrad Jałowiec), by przeprowadzić krótką rozmowę. Widzowie będą czuli w powietrzu niebezpieczne napięcie, tym bardziej że mężczyzna zamknie się z kobietą w pokoju.

Po dyskusji bohater rzuci Marysi na biurko kluczyki, a kamera zostanie przy przedmiocie. To właśnie wtedy widzom "M jak miłość" ukaże się niedopatrzenie produkcji.

Wiemy, jak Michał Wiśniewski nazwie szóste dziecko. To zwiastuje kłopoty w szkole i nie tylko

Banalna wpadka w "M jak miłość"

Pomyłki w serialach nie są nowością, a czujni widzowie potrafią wyłapać każdy szczegół, który nie pasuje do przedstawionej im rzeczywistości. Tak będzie w scenie pomiędzy Marysią a Sowińskim, gdy w kulminacyjnym punkcie odbiorcy zobaczą biurko z kluczykiem i kalendarzami.

Na jednym z nich będą mogli dostrzec datę sprzed trzech lat, czyli rok 2020. Być może produkcja chciała podkreślić tym dbałość pielęgniarki o pacjentów, a może ktoś na planie sądził, że widzowie nie wychwycą drobnostki. Fani "M jak miłość" są jednak bardzo czujni w takich kwestiach.

Widzowie od dawna zauważają niezgodności

Stali odbiorcy serialu już niejednokrotnie wyłapali wpadki produkcji względem płynącego czasu w serialu. Dużo zastrzeżeń wywołuje wiek dziecięcych gwiazdy, który nie odpowiada ich fikcyjnym postaciom. 

Dla przykładu Karina Woźniak, czyli serialowa Basia Rogowska niedawno obchodziła swoje 18. urodziny. W serialu nadal jednak wciela się w 14-letnią córkę Marysi. Najnowsze błędy w "M jak miłość" można zobaczyć już we wtorek, 25 kwietnia o godzinie 20:55 w TVP2.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Pieńkowska (2).jpg
Kadr z serialu “M jak miłość”, prod. TVP

Źródło: Se