Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Wielki powrót do "M jak miłość". Kim jest nowa Natalka? Jej poprzedniczka wyznała wcześniej, że ma dziewczynę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.12.2023 12:16

Wielki powrót do "M jak miłość". Kim jest nowa Natalka? Jej poprzedniczka wyznała wcześniej, że ma dziewczynę

M jak miłość
Nowa Natalka w “M jak miłość”, fot. KAPiF/instagram.com/imdomma/

Widzowie "M jak miłość" mogą z radością przyjąć nowe odcinki serialu. Po długiej przerwie do głównych wątków powróci Natalka. Po zagranicznej podróży nieźle namiesza w życiu pozostałych bohaterów. Adoptowana córka Hanki i Marka będzie jednak jak zupełnie inna osoba. Produkcja podjęła zaskakującą decyzję.

Natalka wraca do "M jak miłość" w "odmienionym wizerunku"

Losy Natalki mogliśmy śledzić już od początków popularnego serialu Telewizji Polskiej. Na naszych oczach dorastała, przeżywała sercowe rozterki i niełatwe wątki. Po raz ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak wraz z bliskimi wylatuje do Australii.

Mogłoby się wydawać, że jej przygoda w "M jak miłość" zostanie zakończona, jak w przypadku innych bohaterów, którzy "wylecieli za lepszym życiem". Scenarzyści postanowili jednak przywrócić Natalkę do głównej obsady.

Widzowie mogą jednak przeżyć szoku. Po 16 latach nie zagra jej już Marcjanna Lelek. Aktorka odeszła z serialu i nie gryzła się w język podczas oceny stacji telewizyjnej. Wyznała także prawdę o samej sobie.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają ważny powód do świętowania. Zdjęcie najlepszym dowodem Zrozpaczone gwiazdy żegnają Macieja Damięckiego, a tu takie zdjęcie! Aktorka "M jak miłość" szybko usunęła wpis, ale mamy screen

Marcjanna Lelek odeszła z "M jak miłość" i wyjawiła prawdę. Nie zabrakło krytyki w stronę stacji

Choć aktorka wręcz dorastała na oczach widzów, w 2020 roku postanowiła zupełnie zakończyć współpracę z produkcją. Co więcej, Marcjanna Lelek praktycznie całkowicie zniknęła sprzed kamer, by zająć się zupełnie nową pasją.

Od kilku lat z zaangażowaniem sama tworzy krótkie materiały filmowe. Jej rzeczywistość to teraz plany zdjęciowe, jednak od bardziej technicznej strony. Gwiazda zajęła się reżyserią, a także pisaniem scenariuszy.

Po zakończonej współpracy z TVP otworzyła się także na temat życia osobistego i orientacji. Marcjanna Lelek wyjawiła obserwatorom, że jest w związku z dziewczyną. W jednym ze wpisów nie kryła rozczarowania stacją telewizyjną, z którą współpracowała przez wiele lat.

Jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać, będę wyczekiwać na moment, kiedy moje nazwisko będzie kojarzyć się z mądrymi i czułymi filmami i walką o równość, a nie homofobiczną telewizją - podkreślała.

Kim jest nowa Natalka z "M jak miłość"? To jej debiut na szklanym ekranie

W mediach społecznościowych serialu pojawiło się już pierwsze zdjęcie aktorki, która po wróci jako "odmieniona Natalka". Angaż w serialu otrzymała Dominika Suchecka, dla której będzie to zupełny debiut na małym ekranie.

23-letnia gwiazda nadal uczy się w łódzkiej szkole filmowej i choć nie miała jeszcze wielu okazji do pokazania swojego talentu przed kamerami, doskonale radzi sobie na deskach teatrów.

W mediach społecznościowych zyskuje coraz to większą popularność, a czas pokaże, czy na stałe zagości też w polskim show-biznesie. Produkcja "M jak miłość" ma nadzieję, że widzowie przyjmą ją z otwartymi ramionami.

Nowa twarz, ale postać znana. Od dzisiejszego odcinka w rolę Natalii Mostowiak wcieli się @imdomma. Witamy w eMkowej rodzinie! A Was wszystkich zapraszamy na dzisiejszy odcinek - zapowiadano.

Dominika Suchecka, Marcjanna Lelek
Dominika Suchecka “nową” Natalką w "M jak miłość", fot. KAPiF/instagram.com/imdomma/
Dominika Suchecka (2).jpg
Dominika Suchecka “nową” Natalką w "M jak miłość", fot. instagram.com/imdomma/
Dominika Suchecka (3).jpg
Dominika Suchecka “nową” Natalką w "M jak miłość", fot. instagram.com/imdomma/
Marcjanna Lelek
Nowa Natalka w “M jak miłość”, fot. KAPiF
Marcjanna Lelek
Nowa Natalka w “M jak miłość”, fot. KAPiF