Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Wielka gwiazda wraca do "Przyjaciółek". Fani szaleją z radości! "Ale czad!"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 21.09.2023 14:23

Wielka gwiazda wraca do "Przyjaciółek". Fani szaleją z radości! "Ale czad!"

Przyjaciółki
Przyjaciółki fot. KAPiF

Produkcja serialu “Przyjaciółki” tym razem pozytywnie zaskoczyła widzów. Okazało się, że do obsady wraca jedna z największych gwiazd kultowej produkcji Polsatu. Co za fantastyczne wieści. 

O czym jest serial "Przyjaciółki"?

“Przyjaciółki” to kultowa produkcja Polsatu, która doczekała się już 22. sezonów. Opowiada on o losach czterech kobiet, które po wielu latach spotykają się na imprezie zorganizowanej przez ich szkołę. Od tamtej pory przyjaźń między nimi odżywa i razem stawiają czoła kolejnym problemom, które stawia przed nimi życie, a tych zdecydowanie nie brakuje. 

W główne role wcieliły się cztery popularne aktorki: Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska) oraz Zuzy (Anita Sokołowska). Niedawno z serialem pożegnała się Anita Sokołowska, której postać zmarła. Teraz do fanów produkcji Polsatu docierają znacznie lepsze wieści. 

Przyjaciółki serial
Przyjaciółki fot. East News
"Przyjaciółki" doczekają się kontynuacji? Edward Miszczak podjął decyzję w sprawie serialu Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Anita Sokołowska odeszła z serialu "Przyjaciółki"

Anita Sokołowska grała jedną z kluczowych postaci, czyli Zuzę. Ambitna i rezolutna bohaterka z mocnym charakterem zaskarbiła sobie sympatię widzów. Niestety scenarzyści tak ułożyli losy bohaterki, że złamali serca widzów. Zuza zmarła po walce z chorobą. Odejście aktorki z serialu wywołało spore zamieszanie. Pożegnalnym wpisom nie było końca. 

Dziękuję za to doświadczenie. Do zobaczenia na szlaku - czytamy w poście artystki na Instagramie.
 

Agnieszka Sienikiewicz wraca do serialu "Przyjaciółki"!

Jedną z gwiazd, które od samego początku były związane z kultowym serialem. Po kilku latach i kilkunastu sezonach na planie gwiazda wcielająca się w postać zabawnej Doroty zniknęła z obsady. Bohaterka wyjechała za granicę. Okazuje się, że chociaż fani telenoweli stracili już nadzieję, to gwiazda wraca przed kamery po dwóch latach nieobecności. Wszystko ogłosiła osobiście na Instagramie!

To kapiące złoto i ten lok mogą oznaczać tylko jedno — jestem ponownie na planie serialu "Przyjaciółki"! - powiedziała na zamieszczonym nagraniu.

Zwróciła się też bezpośrednio do swoich fanów. 

Na Zanzibarze doszły mnie słuchy, że państwo tęskniliście za moją bohaterką, więc z ogromną przyjemnością zawitam ponowie do serialu. Mam nadzieję, że dla was też to będzie przyjemność. Dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa, które docierały do mnie przez dwa lata (nie było mnie dwa lata). Jestem absolutnie przeszczęśliwa, że mogę znowu stanąć na planie z tą ekipą i tymi ludźmi - dodała aktorka. 

Fani nie pozostali obojętni na te doniesienia. Pod postem Agnieszki natychmiast zaroiło się od komentarzy:

  • Ale czad!
  • Nareszcie!
  • Wspaniała wiadomość.
  • Super już nie mogę się doczekać. 
Agnieszka Sienkiewicz w ciąży
MAgdalena Stużyńska i Agnieszka Sienkiewicz fot. kadr Przyjaciółki