Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Przyjaciółki" doczekają się kontynuacji? Edward Miszczak podjął decyzję w sprawie serialu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.03.2023 20:21

"Przyjaciółki" doczekają się kontynuacji? Edward Miszczak podjął decyzję w sprawie serialu

Przyjaciółki
Fot. KAPiF

Serial "Przyjaciółki" widzowie mogą oglądać już od 11 lat na kanale Polsatu. Edward Miszczak podjął decyzję w sprawie losów bohaterek. Jego słowa na temat popularnej produkcji mogą bardzo zaskoczyć widzów.

Pierwszy odcinek kultowej serii został wyemitowany 6 września 2012 roku. Do tej pory doczekał się dwudziestu jeden serii. Najnowsza zaczęła się kilka dni temu: 2 marca. Czy nowy dyrektor programowy stacji zamierza kontynuować produkcję?

Edward Miszczak o serialu " Przyjaciółki"

Widzowie od lat śledzą losy czterech serialowych przyjaciółek: Zuzanny, Ingi, Patrycji i Anki. Od pierwszego sezonu produkcja cieszy się ogromną popularnością i wygląda na to, że jego zakończenie nie wchodzi w grę. Edward Miszczak zdradził, że już w przeszłości bardzo doceniał ten serial.

To jest taka pozycja, której bardzo Polsatowi zazdrościłem całe życie jako dyrektor programowy konkurencyjnej stacji powiedział Miszczak portalowi Wirtualnemedia.pl, dodając, że tytuł potrzebuje większego zainteresowania, ale nie ma mowy o jego zakończeniu.

Maciej Musiał dodał wpis z papieżem Wojtyłą. Internauci reagują

"Przyjaciółki": Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Przypominamy, że w 20. sezonie serialu Paweł wyprowadził się od Anki i wyjechał do Poznania, pod pretekstem pomocy znajomemu. Anka natomiast zajęła się kancelarią i spotyka się ze swoimi przyjaciółkami. Na horyzoncie pojawi się nietypowa propozycja, jeden z klientów zaproponuje jej udział w programie w telewizyjnym.

W życiu miłosnym Ingi nie zabraknie wrażeń i zawirowań; związek z Łukaszem, który wciąż skupia się na sobie i swoich pasjach, nie będzie łatwy. Inga postawi mu ultimatum: albo zacznie stawiać czoło problemom, albo ich drogi się rozejdą. Na tym nie koniec, bo Inga odkryje, że w życiu mężczyzny pojawiła się tajemnicza kobieta.

Wiktor pomyślnie przeszedł operację i razem z Patrycją przygotowują się do ślubu. Przygotowania do ich wyjątkowego dnia nie będą jednak przebiegać pomyślnie. Na sali przed ślubem wybuchnie pożar, na dodatek zawiedzie catering. Kiedy całość będzie już skazana na porażkę, przyjaciółki zorganizują dla niej wyjątkową ceremonię. 

"Przyjaciółki": obsada, emisja

Produkcja, w której główne role grają Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska, jest drugim najdłużej emitowanym serialem Polsatu. Wyprzedza go tylko „Pierwsza miłość”. 

W najnowszej serii do głównej obsady dołączyła Laura Breszka, która gra Martę. Jej postać może bardzo namieszać w życiu głównych bohaterów. Serial emitowany jest w czwartki o godzinie 21:10. 

Zobacz zdjęcia:

Przyjaciółki
Kadr z planu serialu “Przyjaciółki”, fot. KAPiF
Przyjaciółki
Kadr z planu serialu “Przyjaciółki”, fot. KAPiF
Przyjaciółki
Kadr z planu serialu “Przyjaciółki”, fot. KAPiF
Przyjaciółki
Obsada serialu “Przyjaciółki”, fot. KAPiF
Przyjaciółki
Obsada serialu “Przyjaciółki”, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Instagram