Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie węszą ustawkę w "The Voice of Poland"! Wyszło, kim naprawdę jest jeden z uczestników. Wydał oświadczenie
Anna Lipska
Anna Lipska 11.09.2023 22:19

Widzowie węszą ustawkę w "The Voice of Poland"! Wyszło, kim naprawdę jest jeden z uczestników. Wydał oświadczenie

Widzowie o "ustawce" w "The Voice of Poland"!
Widzowie o "ustawce" w "The Voice of Poland"! fot. The Voice of Poland / YouTube

“The Voice od Poland”. Afera w 14. edycji show. Uczestnik został oskarżony o ustawkę i o znajomości wśród trenerów. Wydał już oświadczenie. Co napisał Łukasz Darłak? Jak się tłumaczy?

"The Voice of Poland 14". Nowe edycja hitowego show TVP

Program "The Voice of Poland" to niewątpliwy hit telewizji polskiej. Show po raz czternasty powrócił na antenę. Jego celem jest znalezienie następnego “najlepszego głosu w Polsce”.

Obecnie format jest na etapie przesłuchań w ciemno. Uczestników do swoich drużyn wybierają trenerzy: Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z Afromental.

W tej części nie brakuje wzruszeń, zaskakujących historii i ciekawych uczestników. Jednym z nich okazał się… "fryzjer gwiazd" Łukasz Darłak. Jego występ wzbudził wielkie kontrowersje.

Weronika ze "Złotopolskich" zginęła w zamachu z 11 września. Co stało się z grającą ją Agnieszką Sitek? Nagle zniknęła

"The Voice of Poland". Łukasz Darłak w programie

Łukasz Darłak pojawił się w drugim odcinku programu. Swój występ zapowiadał na swoim Instagramie:

To już dziś, TVP2, zapraszam Was o godz. 20:00. Będą oczywiście dwa odcinki, mam najlepszą grupę wsparcia i Was wszystkich tutaj. To Wy motywujecie mnie do tych wszystkich ekstremalnych przeżyć, cokolwiek się wydarzy bądźcie ze mną napisał.

Pod postem, jak się okazało “fryzjera gwiazd”, natychmiast pojawiły się życzenia powodzenia w programie.

Darłak jak zapowiedział, tak pojawił się na przesłuchaniach w ciemno, gdzie wykonał piosenkę Pectus "Jeden moment". Swoim wykonaniem przekonał Justynę Steczkowską i Marka Piekarczyka, ostatecznie dołączył do drużyny tej pierwszej. 

I wówczas zaczęły pojawiać się pytania… Internauci zaczęli węszyć spisek.

"The Voice of Poland": uczestnik odpiera zarzuty o ustawke w show

Po emisji odcinka ruszyła lawina krytyki. Internauci zarzucają Łukaszowi, że dostał się do programu, bo zna siostrę Justyny Steczkowskiej, Magdalenę Steczkowska, a pod jego postami nie brakuje tez wpisów innych gwiazd, np. Barbary Kurdej-Szatan.

Zarzucony krytyka Darłak wystosował oświadczenie:

Jurorzy odwracający się podczas nagrań w programie, odwracają się spontanicznie, nie znając uczestników, ich nazwisk, ani piosenek. Wszyscy jurorzy, którzy odwrócili się podczas mojego wykonania, odwrócili się z własnej woli, nie znając mnie wyjaśnił.

Dodał też, że mimo znajomości z Magdą nigdy nie miał okazji poznać Justyny. W programie wybrał właśnie ją, bo od lat niezmiennie ją podziwia.

Nie poznałem do dnia nagrań pani Justyny, ani nigdy nie miałem okazji z nią współpracować. To ja podjąłem decyzję o wybraniu jej jako mojego trenera wokalnego i od zawsze Justyna Steczkowska była dla mnie idolką, dlatego wybrałem właśnie ją. […]. Znajomość z siostrą Justyny nie ma nic wspólnego z moim udziałem w programie. Jestem, byłem i pozostanę profesjonalistą podsumował, dodając, że artykuły na jego temat są “zmyślone i nieprawdziwe”.

I co wy na to?

Łukasz Darłak, oświadczenie - fot. Instagram/lukaszdarlak
Łukasz Darłak, oświadczenie - fot. Instagram/lukaszdarlak