Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Usuwają Mroczka z "M jak miłość"? Piotrek dostanie zawału, w ten sam sposób zmarł jego ojciec
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.05.2023 13:42

Usuwają Mroczka z "M jak miłość"? Piotrek dostanie zawału, w ten sam sposób zmarł jego ojciec

"M jak miłość"
kadr z serialu "M jak miłość"/TVP

“M jak miłość” tuż przed wakacjami zakończy się nieoczekiwanym finałem, który wstrząśnie widzami. Piotrek Zduński, który od dawna lekceważył swoje dolegliwości zdrowotne, dostanie zawału serca. 

Choć zachowanie bohatera “M jak miłość” niepokoiło już od jakiegoś czasu, nikt nie spodziewał się, że właśnie taki los szykują dla niego scenarzyści produkcji. Jego bagatelizowanie problemów przyniesie tragiczne efekty. 

"M jak miłość". Piotrek się doigra?

Produkcja “M jak miłość” postanowiła pozostawić widzów przed wakacjami w wielkiej niewiadomej. W życiu bohaterów serialu dojdzie do dramatu, jakiego nie mógł oczekiwać żaden z fanów.

Piotrek (Marcin Mroczek) już od dawna zapracowuje się na śmierć. Choć jego stan zdrowotny ulega znacznemu pogorszeniu, mężczyzna konsekwentnie odmawia udania się na badania i do lekarza i to mimo próśb Kingi (Katarzyna Cichopek) i jego brata Pawła (Rafał Mroczek).

Wybrano następczynię Dowbor. "Nasz nowy dom" poprowadzi inna gwiazda Polsatu

Tragiczny finał wyjazdu do Grabiny

W 1736 odcinku “M jak miłość”, ostatnim przed wakacyjną przerwą, Piotrek wraz z rodziną uda się do Grabiny. Tam obieca swojej żonie, że już zawsze będą tak szczęśliwi, jak obecnie. Niestety, niedługo później dojdzie do zatrważającego incydentu.

Podczas spaceru w ogrodzie, bohater osunie się na ziemię i straci przytomność. Wkrótce okaże się, że doznał zawału serca. Kinga przy telefonicznej pomocy Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), dokona reanimacji i wezwie pogotowie. Serce Piotra zatrzyma się w karetce.

Czy Piotrek z "M jak miłość" umrze?

Do szpitala bohater “M jak miłość” przetransportowany będzie w ciężkim stanie. Przy jego łóżku czuwać będą Kinga oraz jego mama Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Żona przypomni mu obietnicę złożoną wcześniej w Grabinie.

Choć widzowie zostaną pozostawieni z wielką niewiadomą na trzy miesiące, wiele wskazuje na to, że Piotr nie umrze - przynajmniej nie przed początkiem kolejnego sezonu. Świadczyć o tym mają zdjęcia produkcji nowych odcinków, w których wziął udział Marcin Mroczek.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: se.pl