Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zagrała aż trzy bohaterki w "Na dobre i na złe"! Pola Gonciarz występuje od dziecka
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.08.2023 10:13

Uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zagrała aż trzy bohaterki w "Na dobre i na złe"! Pola Gonciarz występuje od dziecka

Pola Gonciarz weźmie udział w "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. KAPiF; instagram.com/miczag
Pola Gonciarz weźmie udział w "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. KAPiF; instagram.com/miczag

Pola Gonciarz już w piątek zadebiutuje w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorka znana jest m.in. z występów w serialu “Na dobre i na złe”. Prześledziliśmy karierę gwiazdy i… aż odebrało nam mowę!

Pola Gonciarz w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Nowa edycja “Twoja twarz brzmi znajomo” rozpoczyna się już w najbliższy piątek. W największe postaci polskiej i zagranicznej sceny muzycznej wcielać się będą m.in. Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Jakub Gąsowski i Nick Sinckler.

W programie pojawi się również jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, Pola Gonciarz. Gwiazdę podziwiać możemy w spektaklach Teatru 6. Piętro, a na swoim koncie ma już także występy na dużym ekranie, by wymienić tu chociażby “Asymetrię” Konrada Niewolskiego, czy “Wesele” Wojciecha Smarzowskiego.

Pola Gonciarz (2).png
Pola Gonciarz uczestniczką “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. KAPiF
Piotr Gąsowski wrócił do byłej partnerki, matki swojego dziecka?! Przyłapano ich razem

Pola Gonciarz podbije serca widzów "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Pola Gonciarz jest bardzo podekscytowana swoim udziałem w “Twoja twarz brzmi znajomo”, choć nie ukrywa, że jest to bardzo wyczerpujące wyzwanie. W środę aktorka przekazała na swoim Instagramie, że by dotrzeć na próbę do studia na czas, musiała wstać z łóżka o 5.30.

Jestem po próbie do kolejnego odcinka. Jak widać na załączonym obrazku, łatwo nie było, nie jest i nie będzie - śmiała się gwiazda, którą już wkrótce podziwiać będziemy w programie.

Pola Gonciarz w "Na dobre i na złe"

Telewidzom Pola Gonciarz z pewnością najlepiej kojarzy się ze swojej roli w “Na dobre i na złe”, gdzie wciela się w postać Blanki, córki Wiktorii. Okazuje się, że to jednak niejedyna bohaterka serialu, w którą wcieliła się aktorka!

Już jako trzyletnia dziewczynka zadebiutowała w produkcji TVP w epizodzie, w którym wcieliła się w Hanusię, córkę Kuźników. Rok później powróciła do Leśnej Góry, by odegrać córkę sanitariusza Marcina. Blanką, z której znana jest do dziś, “stała się” w “Na dobre i na złe” w 2014 r.

Pola Gonciarz (1).png
Pola Gonciarz, fot. KAPiF

Źródło: filmpolski.pl