Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" w ciąży. Długo ukrywała radosną nowinę. Poród lada chwila. Zaskoczyła wszystkich
Karolina Kurek
Karolina Kurek 09.02.2024 07:35

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" w ciąży. Długo ukrywała radosną nowinę. Poród lada chwila. Zaskoczyła wszystkich

Jamala w ciąży
fot. KAPiF, Instagram, Mira M.

Popularna gwiazda, była uczestniczka “Tańca z gwiazdami” podzieliła się radosną nowiną. Już niedługo po raz kolejny zostanie mamą! Długo trzymała to w tajemnicy przed fanami. 

"Taniec z gwiazdami"

“Taniec z gwiazdami” to program rozrywkowy, oparty na międzynarodowym formacie “Dancing With The Stars”. Zadebiutował na antenie stacji telewizyjnej TVN w 2005 roku.

Jego idea polega na rywalizacji między parami, które składają się z profesjonalnego tancerza i osoby ze świata show-biznesu m.in. aktorów czy piosenkarzy. W każdym odcinku prezentują oni taniec towarzyski, który podlega ocenie jury. W finałowym epizodzie zostają dwie pary, walczące o zwycięstwo. A decyzję, kto wygra, podejmują widzowie. 

“Taniec z gwiazdami” był emitowany w TVN do 2011 roku. Format prowadzili Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka. W skład jury wchodzili: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Piotr Galiński i Zbigniew Wodecki.

W 2014 roku program reaktywowano, ale w stacji telewizyjnej Polsat, gdzie ostatnią edycję, która została wyemitowana w 2022 roku, prowadzili Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut- Jeżyna oraz Izabela Janachowska.  W fotelach jurorskich zasiadali: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. 

Wiadomo, że od nowej edycji, która pojawi się już wiosną na ekranach telewizorów zaszły spore zmiany. Jedna z gwiazd, którą widzowie mieli okazję zobaczyć na parkiecie, zaskoczyła też dobrą nowiną. Spodziewa się kolejnego dziecka. 

Tak Roksana Węgiel wkupuje się w łaski ekipy "Tańca z Gwiazdami". Wszystko pokazano w sieci Polsat ruszył ze sprzedażą biletów na widownię "Tańca z Gwiazdami". Internauci ostro komentują ceny wejściówek

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami"

Już niedługo po roku przerwy na antenie stacji Polsat zostanie wyemitowana kolejna edycja “Tańca z gwiazdami”. Jednak w formacie nie obyło się bez zmian.

Do Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny nie dołączy już Iza Janachowska, która postanowiła odejść z show. Zmienił się także skład jury. Zamiast Andrzeja Grabowskiego, Michała Malitowskiego i Andrzeja Piasecznego wystąpią Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Wygoda.

Na parkiecie 3 marca pojawią się: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Maciej Musiał, Dagmara Kaźmierska, Kamil Belaja, Roksana Węgiel, Filip Chajzer, Anita Sokołowska, Krzysztof Szczepaniak, Aleks Mackiewicz, Maffashion oraz Adam Kszczot.

Tymczasem w mediach pojawiła się informacja, że była uczestniczka “Tańca z gwiazdami” jest w ciąży.

Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" spodziewa się dziecka

Jamala, to ukraińska piosenkarka, która brała udział w 13. edycji “Tańca z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Jacek Jeschke. Zajęli 6 miejsce. Wokalistka stała się popularna, dzięki wygranej na Konkursie Eurowizji w 2016 roku. 

Zanim zatańczyła w polskiej odsłonie show, to w 2021 roku wystąpiła w ukraińskiej “Tanci z zirkamy”. Partnerował jej Anton Nesterka, z którym zajęła 9 miejsce. 

Pod koniec 2023 roku w mediach pojawiła się informacja, iż Jamala jest poszukiwana w Rosji za pomocą listu gończego. Za podstawę poszukiwań uznano “artykuł karny”, jednak niewiadome jest, o który chodzi.

Wokalistka niedawno podzieliła się radosną nowiną. W mediach społecznościowych dodała zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że jest w ciąży. To będzie jej trzecie dziecko.

Przy nadziei, To jest takie głębokie…odbieram to teraz zupełnie inaczej. Mam w sobie nadzieję, wiarę i wielką miłość! - napisała gwiazda.

Po sporych krągłościach można wnioskować, że poród lada moment. Redakcja składa gratulacje!

Jamala, fot. KAPiF
Jamala, fot. KAPiF
Jamala, fot. KAPiF
Jamala, fot. KAPiF
Jamala, fot. KAPiF
Jamala, fot. KAPiF
Jamala, fot. KAPiF
Jamala, fot. KAPiF