Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie podzieleni po występie Krzysztofa Ibisza. "Wybór z góry założony?"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.03.2023 07:50

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie podzieleni po występie Krzysztofa Ibisza. "Wybór z góry założony?"

Twoja twarz brzmi znajomo / Krzysztof Ibisz
KAPiF; "Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne

Występy Krzysztofa Ibisza w “Twoja twarz brzmi znajomo” podzieliły widzów programu. Wielu z nich twierdzi, że udział prezentera w show jest zwykłą “ustawką”, o czym świadczyć ma specyficzny dobór repertuaru, jaki udaje mu się wylosować. 

Gwiazdorowi udało się zwyciężyć w dwóch pierwszych odcinkach i choć w trzecim podwinęła mu się noga i tak zdołał zaskarbić sobie sympatię jurorów. Czy nie wynika to przypadkiem z niezbyt wymagających wokalnie piosenek, które wykonuje?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Występy Krzysztofa Ibisza to "ustawka"?

Nowa edycja “Twoja twarz brzmi znajomo” ledwie wystartowała, a już budzi kontrowersje. Wszystko za sprawą udziału Krzysztofa Ibisza, którego występy zaczynają budzić wątpliwości niektórych fanów programu

Prezenter, który jeszcze przed rozpoczęciem show typowany był na jego faworyta, zwyciężył już dwa razy. W pierwszym odcinku wcielał się w Macieja Maleńczuka, natomiast w drugim w Verkę Serduchkę. 

Kiedy na zakończenie epizodu z ubiegłego tygodnia, w wyniku losowania Krzysztof Ibisz “trafił” na Franka Kimono, wielu widzów zaczęło snuć teorie spiskowe. Jak to możliwe, że gwiazdorowi wciąż udaje się wybrać tak niewymagające wokalnie utwory? 

Małgorzata Kożuchowska żegna ukochanego przyjaciela. "Będę tęsknić"

Fani "Twoja twarz brzmi znajomo" wyczuwają spisek

W mediach społecznościowych można odnaleźć wiele krytycznych komentarzy, których autorzy otwarcie wskazują na pewną niesprawiedliwość w “Twoja twarz brzmi znajomo”. - Niestety kolejny odcinek z piosenką mówioną lub krzyczącą, czyżby wybór z góry założony? To już niech każdy sobie odpowie. Ciężko jest zepsuć, więc wykonanie dobre, ale czekam na śpiew i coś innego niż tylko mowa/krzyk (parlando) - napisał jeden z nich. 

Do teorii spiskowych związanych ze swoją osobą całkiem niedawno odniósł się już sam Krzysztof Ibisz. W rozmowie z Pomponikiem zauważył, że podejrzenia o “ustawkę” są w polskim internecie na porządku dziennym

- Każdy program, jak czytam, według części internautów jest ustawiony. Każdy. Jakikolwiek format byśmy w Polsce nie sprawdzali komentarzy. Ja przygotowuję wylosowaną piosenkę, robię swoje, staram się ją przygotować jak najlepiej, jak najlepiej zaśpiewać na scenie - tłumaczył się prezenter. 

Co dalej z Krzysztofem Ibiszem w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Można podejrzewać, że jeśli fala krytyki pod adresem “Twoja twarz brzmi znajomo” nie ustąpi, Polsat będzie musiał podjąć jakieś kroki, by uspokoić nastroje. Czy wiązałoby się to z ewentualnym usunięciem Krzysztofa Ibisza z programu?

Wątpliwe, by stacja mogła aż tak ugiąć się pod naporem negatywnych komentarzy, które pojawiały się przecież jeszcze przed wyemitowaniem pierwszego odcinka. Nie należy jednak lekceważyć głosu fanów, możliwe jest zatem wszystko. 

Zobacz zdjęcia: 

Projekt bez tytułu.jpg
fot. "Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu (1).jpg
fot. "Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu (2).jpg
fot. "Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne
Projekt bez tytułu (3).jpg
fot. "Twoja twarz brzmi znajomo"/Polsat/materiały promocyjne

Źródło: swiatgwiazd.pl, pomponik.pl