Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Piotr Gąsowski reaguje na komentarz internautki. Rock lepiej prowadzi show?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.03.2023 11:12

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Piotr Gąsowski reaguje na komentarz internautki. Rock lepiej prowadzi show?

Maciej Rock, Piotr Gąsowski
fot. KAPiF

Po premierze pierwszego odcinka 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" internauci ochoczo ruszyli do komentarzy, by ocenić wprowadzone zmiany. Na jedną z opinii odpowiedział sam Piotr Gąsowski.

Popularne show Polsatu w piątkowy wieczór zaprezentowało się w odmienionej odsłonie. Zmiany zostały wprowadzone nie tylko w składzie jurorów, ale również w duecie prowadzących. Internauci ocenili starania nowego prezentera.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": internauci oceniają występ Macieja Rocka

Po prawie dziesięciu latach emisji produkcja postanowiła zmienić prowadzącego. Choć odejście Piotra Gąsowskiego nie obyło się bez medialnego zamieszania, część widzów z zainteresowaniem czekała na wykazanie się w tej roli jego następcy, Macieja Rocka.

Długo obserwowano jego dynamikę z Maciejem Dowborem, która kreowana była na złośliwych żartach i przekomarzaniach. Dopiero piątkowa premiera programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pokazała jak naprawdę radzi sobie prezenter.

W mediach społecznościowych internauci nie szczędzili opinii na temat programowych zmian. Wygląda na to, że fani mają mieszane odczucia co do nowego duetu.

Mam mieszane uczucia z jednej strony fajnie, świeżo, nowocześnie, inaczej. Z drugiej jakoś tak dziwnie, nieswojo.

— Nie wiem, co myśleć... Gąs był niepowtarzalny, miał energię za trzech, był wyjątkowy... Ale nie jest źle. Maciek Rock — w swoim żywiole, robi to, w czym jest dobry od lat, to jego żywioł — komentowano.

Dramatyczne oświadczenie Filipa Chajzera. "Najtrudniejszy i najsmutniejszy dzień"

Piotr Gąsowski dołącza do dyskusji

Okazuje się, że opinia internautów jest ważna również dla byłego prowadzącego. Piotr Gąsowski, śledząc komentarze w mediach społecznościowych, postanowił odpowiedzieć na jeden z nich.

Maciej jak dla mnie zdecydowanie lepszy od Gąsa — stwierdziła internautka.

Pod komentarzem odezwał się sam zainteresowany, który odpowiedział jej krótko "Uff… to dobrze!". Wygląda na to, że były prowadzący nadal interesuje się sytuacją programu, nawet po zakończeniu współpracy. 

Kolejne zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oschle ocenione przez widzów

Duet prowadzących to niejedyne roszady, do których doszło w składzie produkcji. Pierwszą gwiazdą, która zakończyła współpracę była Katarzyna Skrzynecka. Aktorka związana była z hitem Polsatu od pierwszej edycji.

Obecnie miejsce jej i Michała Wiśniewskiego zajął Paweł Domagała. Internauci już po pierwszym odcinku odczuwają brak ulubionych gwiazd programu.

Program po zmianach to jedna wielka porażka.

— Stanowczo brakuje Kasi Skrzyneckiej.

— Dziwnie i smutno, że po tylu latach wspólnych wieczorów takie zmiany — komentowano.

To dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", jednak widać, że internauci już wyrobili sobie zdecydowane zdanie o produkcji. Widzowie z pewnością będą potrzebowali czasu, by przyzwyczaić się do zmian.

Zobacz zdjęcia:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo (10).jpg
fot. instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/

Zapraszamy na naszego Instagrama