Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odchodzi jeden z jurorów. Właśnie przekazał smutne wieści
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 23.11.2023 13:41

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odchodzi jeden z jurorów. Właśnie przekazał smutne wieści

Paweł Domagała odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja twarz brzmi znajomo fot. KAPiF

W programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zajdą kolejne poważne zmiany. Właśnie przekazano, że jeden z jurorów żegna się z pracą. Co się dzieje?

Zwolnienia w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Po tym jak Edward Miszczak został nowym dyrektorem programowym Polsatu w kultowym show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaszły ogromne zmiany. Najpierw poinformowano, że z programem żegna się Michał Wiśniewski, który był jednym z jurorów. 

Ta zmiana nie wywoła jednak tak wielkiego poruszenia, jak zwolnienie Kasi Skrzyneckiej. Gwiazda była związana z programem od samego początku. Wygrała pierwszą edycję, a następnie zasiadała za jurorskim stołem. Widzowie nie przyjęli tej informacji dobrze i w komentarzach w sieci zgłaszali sprzeciw.

Dziękuję Polsatowi za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany”… Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO”. To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami. Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI, jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ - żegnała się gwiazda w social mediach. 

Honorem w tej sytuacji uniósł się również jeden z prowadzących, czyli Piotr Gąsowski. Na znak solidarności z Kasią, która prywatnie jest jego przyjaciółką, również postanowił pożegnać się z posadą. 

Teraz zajdą kolejne zmiany w jurorskim składzie. Kto żegna się z show? 

Kasia Skrzynecka wydała pilne oświadczenie. Chodzi o nową edycję "TTBZ"! Fani w euforii Afera w sieci po finale "TTBZ". Widzowie węszą układ. W komentarzach prawdziwa burza

Zmiany w składzie jury "Twoja Twar Brzmi Znajomo"

Skład jurorów w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zmieniał się już nie raz. Widzom zdecydowanie najbardziej brakuje obecności Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł na początku 2020 roku. 

Występy kolegów po fachu oceniali również: Kacper Kuszewski, wspomniany już Michał Wiśniewski, Kasia Skrzynecka, Robert Janowski, Katarzyna Kwiatkowska, Małgorzata Walewska, czy Adam Strycharczuk. W social mediach właśnie pojawiła się informacja, że zabraknie jednego z jurorów. 

Jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.png
Jurorzy Twoja Twarz Brzmi Znajomo fot. Facebook

Paweł Domagała odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Paweł Domagała był jurorem w ostatnich dwóch edycjach “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Właśnie okazało się, że jego przygoda z show Polsatu, dobiegła końca. 

Cześć tu Paweł,
Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości - pracy nad nową płytą ( premiera w listopadzie ), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy :-) - napisał na swoim profilu w social mediach Paweł Domagała. 
 

Z opisu wynika, że to Paweł sam podjął decyzję o tym, żeby zrezygnować z posady jurora. Będziecie za nim tęsknić?

Paweł Domagała fot. KAPiF
Paweł Domagała fot. KAPiF
Paweł Domagała fot. KAPiF
Paweł Domagała fot. KAPiF