Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > „Top Model” z nową prowadzącą! TVN ogłosił nazwisko. Co dalej z Krupą?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.05.2024 17:13

„Top Model” z nową prowadzącą! TVN ogłosił nazwisko. Co dalej z Krupą?

Nowa prowadząca "Top Model"
fot. KAPIF

Od pierwszych edycji “Top Model” prowadzącą show była Joanna Krupa, która zaskarbiła sobie serca widzów. Teraz TVN przekazał nieoczekiwaną wiadomość o nowej gospodyni. Czy pozycja Krupy jest zagrożona?

13. edycja "Top Model" – kiedy premiera?

"Top Model" to program emitowany na antenie TVN od 2010 roku. Widzowie ponownie będą mogli zobaczyć ulubione jury, które wyszuka przyszłych modeli i modelki. 

W 13. sezonie "Top Model" główna nagroda wynosi 200 tysięcy złotych. Dodatkowo zwycięzca otrzyma kontrakt z agencją Selective Management. Za sukcesy polskich modelek i modeli na wybiegach światowych domów mody, takich jak Balenciaga, Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Givenchy i Valentino, odpowiadają twórcy agencji. Wśród współpracujących z nią znanych polskich modelek są m.in. Kamila Szczawińska, Maja Zimnoch i Maya Sieron.

Popularny program wróci na antenę z 13. sezonem jesienią 2024 roku.

Widzowie MIAŻDŻĄ metamorfozy w "Top Model". Jest aż tak źle...? "Przestańcie znęcać się psychicznie nad tymi ludźmi" "Żart", "reżyserka", "ustawka". Widzowie "Top Model" wściekli po decyzji jury. To ona miała wygrać!

Joanna Krupa jako prowadząca "Top Model"

Joanna Krupa zajmuje się modelingiem od wielu lat, ale prawdziwą popularność zyskała w 2010 roku, gdy zadebiutowała jako jurorka w programie "Top Model". Widzowie pokochali ją za jej rezolutność i niezwykłą charyzmę.

Amerykańskie wstawki Joanny Krupy stały się już stałym elementem "Top Model". Mimo że modelka urodziła się w Polsce i od wielu lat spędza tu wiele czasu, wciąż mówi z wyraźnym amerykańskim akcentem i wplata angielskie słowa. To, co początkowo bawiło widzów, z czasem stało się jej znakiem rozpoznawczym. Możliwe, że jest to zasługa reżyserów programu.

Widzowie, którzy kochają Krupę w roli gospodyni, mogli się zmartwić, gdy zobaczyli najnowszy wpis na profilu “Top Model”. Przedstawiono tam nową prowadzącą show.

Nowa prowadząca "Top Model"

Na oficjalnym profilu "Top Model na Instagramie ogłoszono, że Sofia Konecka-Menescal, finalistka 12. edycji "Top Model", pojawi się w nowym sezonie programu jako współprowadząca. Jej zadaniem będzie doradzanie, wspieranie i dzielenie się swoim doświadczeniem z nowymi uczestnikami.

Sofia w ubiegłorocznej edycji dotarła do finału i obecnie z powodzeniem pracuje w modelingu. W tym sezonie pomoże tym, którzy również marzą o karierze w świecie mody. Konecka będzie wspierać uczestników nie tylko podczas castingów, ale także doradzać im podczas zadań w całym programie.

Ci, którzy są fanami Joanny Krupy i Michała Piróga, który dopingował bohaterów show zza kulis, mogą odetchnąć z ulgą. Nowa współprowadzącą będzie towarzyszyła tancerzowi w jego roli. 

A jak na jej angaż zareagowali internauci? W komentarzach na profilu “Top Model” nie brakuje rozbieżnych opinii. Gdy jedni chwalą produkcję za taki pomysł, inni – zdecydowana większość – nie rozumie tej decyzji:

  • No tak, zero doświadczenia w modelingu sprawi, że na pewno będzie super pomagać.
  • Uważam, że to bardzo dobry pomysł Sofii od początku była bardzo profesjonalna + jej charyzma jest cudowna idealnie wpasuje się w program.
  • Wciskanie byłych uczestników na siłę.
  • W czym ona ma pomóc? W tym, że nie umie chodzić po wybiegach?
  • Nie można było wybrać uczestnika, który ma warunki na bycie topowym modelem i jeździ na kontrakty?

Kim jest Sofia Konecka-Menescal?

Sofia Konecka-Menescal wzięła udział w do "Top Model" mając zaledwie 17 lat. Urodziła się w Brazylii, ale mieszka w Warszawie. Na casting przyszła razem z mamą i zespołem June 66, w którym gra na gitarze basowej. Grupa ta specjalizuje się w hair metalu, a jej członkowie wyróżniają się charakterystycznymi fryzurami. 

Co myślicie o tej zmianie?

Sofia Konecka-Menescal, fot. Instagram
Sofia Konecka-Menescal, fot. Instagram
Sofia Konecka-Menescal, fot. Instagram
Sofia Konecka-Menescal, fot. Instagram