Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Dopiero co wygrał "Top Model", a tu coś takiego! Wideo, na którym całuje tancerza TVP właśnie obiega Polskę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.11.2023 13:30

Dopiero co wygrał "Top Model", a tu coś takiego! Wideo, na którym całuje tancerza TVP właśnie obiega Polskę

Dominik Szymański całuje tancerza TVP, fot. KAPiF; tiktok.com/@jakubpursa
Dominik Szymański całuje tancerza TVP, fot. KAPiF; tiktok.com/@jakubpursa

Dominik Szymański okazał się wielkim wygranym 12. edycji “Top Model”. Tymczasem w sieci nieoczekiwanie furorę robi nagranie, na którym zobaczyć możemy zwycięzcę całującego… tancerza TVP!

"Top Model". Finał 12. edycji

Finał 12. edycji “Top Model” jest już historią, a widzowie wytypowali już faworyta, na którego czeka wkrótce wielka kariera w modelingu. To Dominik Szymański, 21-latek z Siedlec.

Chcę udowodnić pani od matematyki, że nie skończę na kopaniu rowów - zapowiedział jeszcze przed startem w show, a swoją bezpośredniością szybko zaskarbił sobie sympatię fanów programu.

 

Joanna Krupa zdemaskowana?! Gigantyczna wpadka w finale "Top Model". Cała Polska zobaczyła TO "Miał 10 lat i nie umiał czytać”. Historia zwycięzcy "Top Model 12" wstrząsnęła widzami

Nagranie z Dominikiem z "Top Model" obiegło sieć

Dominik Szymański w boju o zwycięstwo w finale zmierzył się z Wiktorią Dardą, Sofią Konecką-Menescal oraz Natalią Węgrzynowską. Swoją pewnością siebie i doskonałą prezencją wzbudził euforię wśród miłośników “Top Model”, którzy zadbali o to, by to właśnie on ostatecznie wygrał program.

Tymczasem w sieci pojawiło się nieoczekiwanie nagranie z jego udziałem wykonane przez znanego z TVP tancerza. Filmik, na którym model całuje swojego znajomego robi istną furorę!

Dominik Szymański całuje tancerza z TVP

Jakub Pursa to utalentowany tancerz znany m.in. z programu “You Can Dance - Nowa Generacja”. Na swoim Tik Toku opublikował nagranie wykonane w trakcie realizacji finału “Top Model”.

Mężczyzna podjął się jednego z modnych w sieci wyzwań - podchodził do poszczególnych osób prosząc by go pocałowały lub spoliczkowały. Większość zdecydowała się na to pierwsze, a wśród nich znalazł się również Dominik Szymański.

Wyraźnie widać, że obaj panowie świetnie bawili się podczas wykonywania “zadania”, podobnie zresztą jak i pozostali uczestnicy, którzy zgodzili się wystąpić w filmiku, który obiega obecnie sieć z szybkością światła.

Dominik Szymański
screen: tiktok.com/@jakub.pursa
Tagi: Top Model TVP