Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > To już oficjalne. Gwiazda "PnŚ" straciła pracę. "Mam już nowe plany zawodowe"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.04.2024 10:34

To już oficjalne. Gwiazda "PnŚ" straciła pracę. "Mam już nowe plany zawodowe"

Olek Sikora zwolniony z TVP
Gwiazda „PnŚ” straciła pracę, fot. KAPiF

Gwiazda “Pytania na śniadanie” wreszcie oficjalnie odniosła się do plotek o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską. Wzruszający wpis zostawił w internautach zalążek nadziei. Prezenter wcale nie żegna się z pracą w mediach? Już dał wskazówki co do swoich przyszłych planów.

Gwiazda TVP pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie". Jak ocenia nowe duety?

W nowym roku widzowie TVP musieli pożegnać się ze znanymi gwiazdami stacji, w tym ze wszystkimi dotychczasowymi prowadzącymi śniadaniówki. Na ekranach nie zobaczymy już m.in.: Kasi Cichopek, Macieja Kurzajewskiego, Tomasza Kammela, Izabelli Krzan czy Olka Sikory. Ich miejsce zajęły za to nowe duety doświadczonych gwiazd show-biznesu.

Obecnie skład "Pytania na śniadanie" tworzą: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Były gwiazdor TVP zdążył już ocenić starania nowych gospodarzy śniadaniówki. Odpowiadając na pytanie internautów, Olek Sikora przyznał, że kibicuje wszystkim prowadzącym. Co więcej, ma nawet swoich faworytów.

Wszystkim kibicuję, żeby spełniali się zawodowo. Mam nawet swoją ulubioną parę z nowego składu - wyznał tajemniczo.

Choć informacja o jego odejściu z TVP była pewna już jakiś czas temu, dziennikarz dopiero teraz oficjalnie odniósł się do newsa. W mediach społecznościowych pojawiło się wymowne oświadczenie. Szczegóły poniżej.

Olek Sikora wskazał faworyta na Eurowizję. Kogo wysyła jako ekspert? „To nie jest pierwsza lepsza piosenka” Zwolniony z "PnŚ" Sikora ocenił nowych prowadzących. Szczerze podsumował zmiany

Olek Sikora rozstał się z TVP. Zamieścił oficjalne oświadczenie

Prezenter długo unikał tematu rozstania z Telewizją Polską. W mediach społecznościowych można było zauważyć, że przez ostatnie miesiące zajął się innymi aktywnościami. Teraz gdy jego umowa ze stacją oficjalnie dobiegła końca, mógł podsumować 8-letnią współpracę. Nie zabrakło wzruszających wspomnień.

Zakończyła się moja współpraca z Telewizją Polską. Telewizją, w której spełniły się moje najskrytsze marzenia, dojrzałem zawodowo, poznałem wspaniałych i wybitnych w swoim fachu ludzi, nawiązałem przyjaźnie, odwiedziłem miejsca, gdzie nie sięgała nawet moja wyobraźnia i co najważniejsze - Telewizją, w której byłem dzięki Wam drodzy widzowie! Tak, zgadza się, jesteście najlepsi. Za każde wspólne wczoraj, dziś i jutro, po prostu, z całego dziękuję! - napisał.

Olek Sikora zakończył post w dość tajemniczy sposób. Czyżby już szykował się do kolejnego wejścia na antenę?

I jak to się mówi, będąc na szklanym ekranie? Do zobaczenia! - dodał. 

Dziennikarz potwierdził te spekulacje w rozmowie z branżowym portalem.

Mam nowe plany zawodowe, ale nie chcę na razie o nich wspominać, bo nie chcę zapeszyć - wyznał w rozmowie z serwisem Wirtualnedmedia.pl.Czekacie na powrót Olka Sikory do telewizji?

Olek Sikora już myśli o konkurencji? Wymownie zakończył wpis

W ostatnim czasie sporo mówiono o przyszłej karierze byłych gwiazd "Pytania na śniadanie". Część z nich zaczęła już pojawiać się w konkurencyjnych programach. Izabellę Krzan już od jakiegoś czasu możemy obserwować w Kanale Zero, a Anna Popek niedługo zadebiutuje w TV Republika. Sporo mówi się też o transferze Kasi Cichopek do Polsatu w związku z reaktywacją znanego programu.

Olka Sikorę czeka podobny los? Portal Wirtualne Media zdołał wyciągnąć od prezentera ciekawe informacje. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze zobaczymy go przed kamerami.

Mam nowe plany zawodowe, ale nie chcę na razie o nich wspominać, bo nie chcę zapeszyć - wyznał.

Czas pokaże, czy dziennikarz zawojuje konkurencyjną stację telewizyjną. Internauci z pewnością chętnie zobaczyliby go w nowych projektach.

Olek Sikora
Olek Sikora pożegnał się z TVP, fot. KAPiF
Olek Sikora
Olek Sikora pożegnał się z TVP, fot. KAPiF
Olek Sikora
Olek Sikora pożegnał się z TVP, fot. KAPiF
Olek Sikora
Olek Sikora pożegnał się z TVP, fot. KAPiF
Olek Sikora
Olek Sikora pożegnał się z TVP, fot. KAPiF

Źródło: Wirtualne Media