Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "The Kardashians": Sezon 3. Znamy datę premiery
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.03.2023 08:16

"The Kardashians": Sezon 3. Znamy datę premiery

"The Kardashians"
Rex Features/East News

“The Kardashians” powracają w 3. sezonie. Serial o najsłynniejszej celebryckiej rodzinie na świecie, po niewielkich perturbacjach, zagości na ekranach już wkrótce. W mediach pojawiła się właśnie oficjalna data premiery nowego sezonu. 

Fani nie mogą się już doczekać, by poznać szczegóły kolejnych wydarzeń z życia amerykańskiego rodu. Liczą m.in. na zajrzenie za kulisy ceremonii ślubnej Kourtney i Travisa, a także informacje na temat obecnej sytuacji Tristana Thompsona. 

"The Kardashians" wracają z nowym sezonem

“The Kardashians” to prawdopodobnie najpopularniejszy dziś na świecie program typu reality show. Miliony widzów zasiadają przed telewizorami, by śledzić losy amerykańskiej rodziny sukcesu, która chętnie dzieli się z nimi najbardziej intymnymi szczegółami ze swojego życia

Gdy pojawiły się doniesienia na temat możliwego zakończenia show, miłośnicy wielkiej familii wstrzymali oddech. Wkrótce okazało się jednak, że finał współpracy z telewizją E! News nie oznaczał wcale pożegnania z ulubionymi bohaterkami

Kardashianki “wyprowadziły się” na platformę Hulu, dzięki czemu dostęp do ich perypetii jest dziś jeszcze łatwiejszy niż kiedykolwiek, a wszystko dzięki współpracy serwisu ze streamingowym gigantem Disney+. Już wkrótce cieszyć będziemy się mogli zatem kolejnym sezonem hitowego serialu. 

Marcin Hakiel w objęciach ukochanej. Zareagowała bez zawahania: "Kocham tego pana"

Zapowiedź "The Kardashians" daje do myślenia

Już w lutym Kim Kardashian dała pierwsze sygnały co do powstawania nowej części “The Kardashians”, publikując w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z produkcji. - Sezon 3 - podpisała fotografię, wzbudzając euforię wśród fanów. 

Wkrótce światło ujrzał pierwszy trailer nowej odsłony show, który jeszcze bardziej podgrzał emocje. - Każdy ma swój własny pogląd dotyczący tego, co się wydarzyło - intryguje już na samym początku Kim. 

"The Kardashians 3". Kiedy premiera?

Trzeci sezon “The Kardashians” dostępny będzie na platformie Hulu już 25 maja. Na ten moment nie ma jeszcze informacji na temat tego, czy światowa premiera pokryje się również z tą w Polsce. 

Warto jednak czekać. Szykują się bowiem podobno ogromne emocje, czemu wyraz dała już Khloé w zapowiedzi widowiska. - Chciałabym móc powiedzieć, że to będzie spokojny, relaksujący sezon. Ale to nieprawda - zarzekała się gwiazda. 

Zobacz zdjęcia: 

 

Projekt bez tytułu (1).jpg
kadr YouTube/Hulu
Projekt bez tytułu (2).jpg
kadr YouTube/Hulu
Projekt bez tytułu (3).jpg
fot. kadr YouTube/Hulu