Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Skazana" wraca na ekrany, to już oficjalne. Kulesza, Adamska i inni w kolejnym sezonie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.05.2023 16:44

"Skazana" wraca na ekrany, to już oficjalne. Kulesza, Adamska i inni w kolejnym sezonie

Skazana
kadr z serialu "Skazana"/TVN

Serial “Skazana” od początku cieszył się olbrzymią popularnością i sympatią telewidzów. Teraz twórcy produkcji przekazali radosne wieści. Show powróci jeszcze w tym roku.

Dwa pierwsze sezony serialu opowiadającego o losach Alicji Mazur zostały rewelacyjnie przyjęte przez fanów. Teraz okazało się, że już niedługo na Playerze pojawi się trzeci sezon.

Serial "Skazana" podbija serca telewidzów

Produkcja TVN cieszy się olbrzymią popularnością wśród telewidzów. Obecnie na antenie stacji można oglądać 2. sezon popularnego serialu, który opowiada o losach sędzi Alicji Mazur. W trwających właśnie odcinkach główna bohaterka skonfrontowała się z Pawłem Witkowskim i wraca do więzienia.

Dużo dzieje się również w zakładzie karnym, gdzie pojawia się nowy kierownik penitencjarny. Alicja Mazur podejrzliwie patrzy na nagłą sympatię podwładnych wobec nowego przełożonego.

Justyna Kowalczyk żegna ukochanego kolejnym wpisem. "Był moim wszystkim"

"Skazana" powraca na ekrany

Po zakończeniu drugiego sezonu produkcji wiele osób zastanawiało się, czy doczekamy się kontynuacji popularnej serii, zwłaszcza że ostatnie odcinki pozostawiły wiele niedopowiedzeń wśród telewidzów.

Teraz twórcy serialu przekazali radosne wieści, a wszyscy fani mogą odetchnąć z ulgą. Oficjalnie ogłoszono, że powstanie trzeci sezon “Skazanej”. Według doniesień ma być on dostępny na Playerze jeszcze w tym roku.

"Skazana" - serial w gwiazdorskiej obsadzie

Produkcja TVN od razu wywołała ogromne poruszenie i niemal natychmiast zyskała sympatię telewidzów. Wydawać się może, że sukces serialu można zawdzięczać nie tylko ciekawej i lekko tajemniczej fabule, ale również gwiazdorskiej obsadzie, którą możemy oglądać na ekranie.

“Skazana” obfituje w naprawdę znane polskie nazwiska, które od lat pojawiają się w polskich mediach. W serialu grają takie gwiazdy jak Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Adam Woronowicz, czy Bartłomiej Topa.

Agata Kulesza.png
fot. KAPiF
Aleksandra Adamska.png
fot. KAPiF
Adam Woronowicz.png
fot. KAPiF

Źródło: swiatseriali.interia.pl