Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Rusza "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20"! Wiemy, co będzie się działo w jubileuszowej edycji show
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 04.03.2024 18:07

Rusza "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20"! Wiemy, co będzie się działo w jubileuszowej edycji show

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024) obsada emisja
Obsada "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20", fot. KAPIF

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” hucznie świętuje okrągły jubileusz. Z okazji dziesięciolecia polskiej wersji hitowego show Polsat producenci przygotowali specjalną specjalny show z udziałem największych gwiazd poprzednich edycji. Na widzów czekają nie lada atrakcje! Sprawdźcie, co będzie sią działo!

Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Po licznych zawirowaniach, do których doszło w ubiegłym roku, wiele osób wróżyło programowi marny koniec. Przypomnijmy, że wierni fani show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z coraz większym zrezygnowaniem czytali komunikaty o kolejnych roszadach personalnych w szeregach show, za którymi stał nowy dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak.

Przypomnijmy, że w styczniu 2023 roku z posadą jurorki po wielu latach pożegnała się uwielbiana przez widzów Katarzyna Skrzynecka. Następnie, w geście solidarności z koleżanką, ze stanowiska prowadzącego zrezygnował Piotr Gąsowski

W miejsce Kasi Skrzyneckiej Polsat zatrudnił piosenkarza Pawła Domagałę. Z kolei u boku Macieja Dowbora w roli współprowadzącego pojawił się jego imiennik, znany z “Idola” Maciej Rock.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (2024) - jury i prowadzący

Nieoczekiwane zmiany w ekipie “TTBZ” spotkały się z wieloma negatywnymi reakcjami internautów. Szefostwo Polsatu wyraźnie postanowiło posłuchać widzów. W jubileuszowej edycji programu szykują się bowiem wielkie powroty. Szczegóły poniżej.

KAPIF_1000pix_K1154545F.jpg
Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo, fot. KAPiF

W tym roku mija już dziesięć lat od premiery pierwszego odcinka “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dla uczczenia tego okrągłego jubileuszu Polsat postanowił zorganizować specjalną edycję. Obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego w jury zasiądzie… wspomniany wcześniej Piotr Gąsowski. Prowadzącymi, bez zmian, będą Dowbor i Rock. 

Jeszcze bardziej ekscytująca jest lista uczestników “Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20”

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!" - uczestnicy jubileuszowej edycji

Władze Polsatu postanowiły, że 20. sezon “TTBZ” zostanie zorganizowany pod szyldem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!”. Jak sama nazwa wskazuje, w programie tym razem wystąpią gwiazdy poprzednich edycji. Obsada jest iście imponująca.

Metamorfozy w gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady ponownie przejdą: Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Stefano Terrazzino i Mateusz Ziółko. Ku wielkiej uciesze miłośników programu, ostatnią uczestniczką została Katarzyna Skrzynecka, czyli laureatka pierwszej edycji “TTBZ”.

Premierowe odcinki “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” będą emitowane premierowo w każdy piątek o godzinie 20:05 na głównej antenie Polsatu. Pierwszy odcinek już 8. marca.

Będziecie oglądać?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Filip Lato – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Stefano Terrazzino – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Maria Tyszkiewicz – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Aleksandra Szwed – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Mateusz Ziółko – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Kacper Kuszewski – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF
Maria Tyszkiewicz – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 (2024), fot. KAPIF