Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Polsat doprowadził fanów do kolejnej rozpaczy. Rozstanie z gwiazdą wywołało falę przykrych komentarzy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.09.2023 18:36

Polsat doprowadził fanów do kolejnej rozpaczy. Rozstanie z gwiazdą wywołało falę przykrych komentarzy

Anita Sokołowska, Przyjaciółki
Internauci żegnają Anitę Sokołowską, fot. Kadr z serialu "Przyjaciółki", prod. Polsat

Polsat zafundował widzom kolejne smutne rozstanie. Swoje niezadowolenie i smutne wyrazili w komentarzach pod jednym z ostatnich postów.

Kto pożegnał się z pracą w Polsacie?

Aktorka ponad dekadę występowała w popularnej produkcji Polsatu u boku Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Magdaleny Stużyńskiej. Widzowie zżyli się z jej postacią, która na ekranie przeżywała wiele miłosnych rozterek. Ostatecznie Anita Sokołowska zakończyła współpracę z serialem "Przyjaciółki".

Podczas pożegnania z produkcją nie zabrakło wzruszeń i serdecznych gestów od samego Edwarda Miszczaka. Teraz widzowie będą mogli po raz ostatni zobaczyć Zuzę. Scenarzyści postawili na mocny finał.

Dariusz Siatkowski zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Śmierć gwiazdy "Kogel-mogel" wstrząsnęła fanami Jej śmierć w "Przyjaciółkach" przeżyła cała Polska. Ujawniono, dlaczego naprawdę Anita Sokołowska odeszła z serialu!

Finał wątku Anity Sokołowskiej wzruszy widzów do łez

Po zapowiedziach udostępnionych w mediach społecznościowych mogliśmy przygotować się na odcinek pełen wzruszeń. Zuza (Anita Sokołowska) będzie ostatkiem sił walczyć z nowotworem, jednak sytuacja okaże się krytyczna. “Przyjaciółki” zrobią wszystko, by towarzyszyć jej w ostatnich chwilach.

W jednym z postów pokazano, jak otrzymają smutną wiadomość przez telefon. Odejście Zuzy będzie dla nich potwornym ciosem. Anita Sokołowska po raz ostatni pojawi się w 256. odcinku serialu "Przyjaciółki" 14 września, o godzinie 21:10 w Polsacie.

Internauci żałują odejścia Anity Sokołowskiej

Widzowie przez ponad dekadę zżyli się z postacią i samą aktorką. Wiadomość o odejściu z serialu była dla nich ogromnym zaskoczeniem. Niektórzy deklarują, że bez Anity Sokołowskiej nie będą oglądać produkcji. Inni z żalem żegnali ulubioną gwiazdę "Przyjaciółek".

  • Chyba na żadnym serialu się nie zryczałam jak na tym odcinku.
  • Zuza była moją najlepszą postacią. Przestaję oglądać, bo to już nie to samo będzie.
  • Wielka szkoda. Już będzie inaczej.
  • To tylko serial a przeżywa się jakby to było prawdziwe życie…
  • Będzie brakować tej pozytywnej energii Zuzi.