Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Niespodziewana śmierć i pogrzeb na obczyźnie. Tak pożegnają bohatera "Barw szczęścia"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.04.2023 13:15

Niespodziewana śmierć i pogrzeb na obczyźnie. Tak pożegnają bohatera "Barw szczęścia"

Krzysztof Kiersznowski, Katarzyna Glinka
fot. KAPiF

W 2825. odcinku "Barw szczęścia" ostatecznie zostanie pożegnany jeden z bohaterów. O tragicznym zdarzeniu jego córka dowie się przez telefon, a decyzja żony mężczyzny będzie dla niej początkiem konfliktu. Czy panie znajdą nić porozumienia, by uczcić pamięć zmarłego?

Widzowie po raz ostatni usłyszą o Stefanie Górce, w którego wcielał się zmarły w 2021 roku Krzysztof Kiersznowski. Mężczyzna w serialu już jakiś czas temu z drugą żoną wyleciał do Norwegii. Teraz Waleria (Ewa Ziętek) przekaże jego córce smutne wieści.

"Barwy szczęścia": Waleria powiadomi Kasię o śmierci Stefana

Produkcja serialu z uwagi na chorobę aktora postanowiła zmienić losy jego bohatera. Stefan Górka wraz z drugą żoną wyleciał do Norwegii. Widzowie liczyli na jego powrót, jednak śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego w 2021 roku odebrała im nadzieję. Teraz będą musieli pożegnać się również z jego bohaterem.

W 2825. odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) otrzyma telefon od Walerii, która powiadomi ją o śmierci ojca. Mężczyzna odejdzie spokojnie, we śnie.

Wpadka w "M jak miłość". Gdy będziecie oglądać nowy odcinek, spójrzcie na ten szczegół w gabinecie Rogowskiej

Śmierć mężczyzny rozpocznie konflikt między kobietami

Załamana Kasia będzie chciała lecieć do Norwegii po ciało mężczyzny, by pochować go w rodzinnym grobie wraz z pierwszą żoną. Na takie rozwiązanie nie zgodzi się jednak Waleria, która oznajmi, że pochowa męża na obczyźnie.

Taki obrót sprawy rozpocznie konflikt między bohaterkami. Kasia nie będzie w stanie zrozumieć decyzji drugiej żony ojca, jednak ta nieugięcie będzie trwała przy swoim pomyśle.

Czy córka weźmie udział w ostatnim pożegnaniu ojca?

Decyzja wdowy spotka się z krytyką przyjaciół Stefana Górki, którzy mimo wszystko polecą do Norwegii, by oddać ostatni hołd mężczyźnie. Na razie nie wiadomo jednak, czy na pokładzie samolotu znajdzie się również Kasia.

Mimo straty ukochanego ojca kobieta długo będzie pogrążona w złości na jego żonę. O śmierci postaci granej przez Krzysztofa Kiersznowskiego usłyszymy w piątek, 26 maja, o godzinie 20:10 w TVP2.

Zobacz zdjęcia:

Barwy szczęścia.jpg
fot. KAPiF
Krzysztof Kiersznowski, Marek Włodarczyk.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Se