Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Na dobre i na złe". Bart po udarze nie jest sobą, narazi na niebezpieczeństwo własne dziecko
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.03.2023 13:45

"Na dobre i na złe". Bart po udarze nie jest sobą, narazi na niebezpieczeństwo własne dziecko

Na dobre i na złe
Kadr z serialu "Na dobre i na złe", prod. TVP

"Na dobre i na złe" w 879. odcinku zaserwuje garść emocji za sprawą Artura Barta. Stan zdrowia lekarza będzie się pogarszał, a po zabiegu podejmie on niebezpieczną decyzję. Nie tylko jego życie będzie zagrożone.

Od pewnego czasu widzowie TVP mogli śledzić losy lekarza, który walczy z poważną chorobą. W szpitalu dojdzie do dramatycznych scen, które przyspieszą bicie serca. Od tragedii będzie dzieliło bohatera tylko kilka sekund.

"Na dobre i na złe": po operacji stan Barta się pogorszy

Artur będzie zmagał się ze zmianą zapalną tętnicy szyjnej, przez co lekarze podejmą decyzję o operacji. Po zabiegu szybko jednak okaże się, że stan zdrowia mężczyzny się nie poprawia, a co gorsza zacznie się pogarszać.

Gdy Bart zostanie sam na sam z małoletnim synem, Tymkiem, podejmie niebezpieczną decyzję, która zaważy na jego życiu oraz malca. Widzowie z zapartym tchem będą obserwować, jak chory lekarz opuści budynek szpitala wraz z chłopcem. Później będzie tylko gorzej.

"Dzień dobry TVN". Prowadzący przerwali rozmowę z gościnią. "Czy mogliby się Państwo uspokoić?"

Lekarz wraz z synem opuści szpital

Mężczyzna wraz z dzieckiem niepostrzeżenie uda się na parking. Wspólnie wsiądą do samochodu, a Bart zacznie opuszczać teren szpitala. Sytuacja szybko wymknie się spod kontroli, co zauważy nawet dziecko.

Tata, nie wolno wychodzić ze szpitala, jak się jest chorym... Tata, zatrzymaj się... Boję się! — zacznie wołać Tymek.

Niestety lekarz będzie zdawał się nie słyszeć wołania o pomoc syna i zacznie zbliżać się do ruchomej jezdni. Zabraknie kilku sekund, by kierowca doprowadził do groźnego wypadku, w którym mógłby ucierpieć nie tylko on, ale i mały chłopczyk.

Na szczęście brak męża szybko zauważy Julia, która od razu będzie wiedziała, co robić.

W ostatniej chwili zjawi się Julia

Na miejscu zjawi się lekarka, która powstrzyma męża przed kolizją. Pełna emocji i strachu o bliskie osoby zacznie rozmawiać z Bartem, który będzie wydawał się nieobecny.

Jak mogłeś tak zrobić?! Narażasz Tymka! Przecież mogło się coś stać! W takim stanie wsiadać do samochodu?! Mogłeś mieć wypadek! Jesteś niebezpieczny... Rozumiesz?... Niebezpieczny! Czy ty mnie słyszysz?! Czy w ogóle rozumiesz, co mówię?! Artur?… — powie z paniką w głosie.

Pogarszający się stan zdrowia Artura przysporzy Julii coraz więcej problemów. Emisja dramatycznego odcinka "Na dobre i na złe" już w środę, 29 marca, o godzinie 20:55 w TVP 2.

Zobacz zdjęcia:

h