Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Marcin Meller pojawił się w "Dzień Dobry TVN". W komentarzach euforia: "Tęskniliśmy"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.01.2024 22:56

Marcin Meller pojawił się w "Dzień Dobry TVN". W komentarzach euforia: "Tęskniliśmy"

Marcin Meller pojawił się w "Dzień dobry TVN", fot. KAPiF
Marcin Meller pojawił się w "Dzień dobry TVN", fot. KAPiF

Wielbiciele “Dzień dobry TVN” są zachwyceni nieoczekiwanym powrotem do programu Marcina Mellera. Popularny dziennikarz pełnił w przeszłości funkcję prowadzącego poranne show przez dziewięć lat.

"Dzień dobry TVN" przeszło zmiany obsadowe

Choć w ostatnich dniach to zdecydowanie “Pytanie na śniadanie” wiedzie prym w mediach, za sprawą zmian obsadowych, nie można zapominać, że nie tak dawno miały one miejsce również w konkurencyjnym “Dzień dobry TVN”.

Pod koniec czerwca ogłoszono, że program zamierza rozstać się z większością prowadzących: Anną Kalczyńską, Andrzejem Sołtysikiem, Małgorzatą Ohme, Małgorzatą Rozenek i Agnieszką Woźniak-Starak.

“Czystek” uniknęli Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. W grudniu grono gospodarzy zostało zasilone o dwie nowe panie: Annę Senkarę i Sandrę Hajduk.

TYLKO U NAS. Anna Kalczyńska wspomina wywiad z Dodą: "Napięcie i stres". Aż tak trudno się z nią rozmawia? Kpiny z Roberta Stockingera w „DDTVN”. To dopiero podsumowali transfer byłego kolegi do TVP…

Niespodzianka w "Dzień dobry TVN"

Według informacji przekazanych portalowi Wirtualne Media przez szefową “Pytania na śniadanie” Kingę Dobrzyńską, docelowo w show znaleźć ma się pięć par. Wielu fanów zastanawia się, czy na podobny krok nie zdecydują się producenci “Dzień dobry TVN” - obecnie format “obsługują” cztery duety.

Tymczasem jeszcze niedawno plotkowało się na temat możliwości powrotu do show kogoś z dawnych prowadzących. Szczególny nacisk kładziono zwłaszcza na nazwisko Kingi Rusin. W sobotnim odcinku pojawił się nieoczekiwanie jednak inny, dobrze znany widzom gospodarz.

Fani “Dzień dobry TVN” musieli być nieźle zaskoczeni, gdy ich oczom ukazał się sam Marcin Meller. Wybitny dziennikarz miał okazję pełnić funkcję prezentera formatu przez dziewięć lat - od 2005 do 2008 i od 2013 do 2019 r.

Marcin Meller w "Dzień dobry TVN"

Niestety, wielbiciele Marcina Mellera, którzy łudzili się, że jego wizyta w programie może być oznaką powrotu do show, musieli obejść się smakiem. Dziennikarz pojawił się jedynie w roli gościa.

Jego obecność uruchomiła jednak dobre wspomnienia, którymi internauci postanowili podzielić się pod jednym ze zdjęć opublikowanych na Instagramie “Dzień dobry TVN”. Zaroiło się od wyrazów sympatii.

  • Marcin Meller był moim ulubionym prowadzącym w “DDTVN”. Miło pana widzieć, tęsknimy za panem.
  • Gdzie te czasy, kiedy stawiano na profesjonalizm?
  • I to jest super gość Marcin Meller. Brakuje pana w programie.
  • Panie Marcinie szkoda, że nie ma pana już w “DDTVN” - czytamy we wpisach.
Marcin Meller
Marcin Meller, fot. KAPiF
Marcin Meller
Marcin Meller, fot. KAPiF
Marcin Meller
Marcin Meller, fot. KAPiF