Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Maciej Dowbor na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z Jakubem Gąsowskim! Syn zastąpił ojca?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.07.2023 15:15

Maciej Dowbor na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z Jakubem Gąsowskim! Syn zastąpił ojca?

Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski
Syn zastąpił Piotra Gąsowskiego w programie?, fot. KAPiF

Wielkimi krokami zbliża się 19. edycja rozrywkowego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Produkcja stopniowo zaczyna odkrywać przed internautami kolejne szczegóły. Najnowsze zdjęcie Macieja Dowbora z Jakubem Gąsowskim wywołało sporo emocji.

Maciej Dowbor i Jakub Gąsowski na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Po ostatnich aferach związanych z zakończeniem współpracy z Katarzyną Skrzynecką, Piotrem Gąsowskim oraz Michałem Wiśniewskim, widzowie zastanawiali się, jak produkcja wróci do "dawnej formy".

Dobrym krokiem był dobór Macieja Rocka w roli prowadzącego, który doskonale wszedł w buty poprzednika i wraz z Maciejem Dowborem rozruszał widownię każdego odcinka programu. 

W mediach społecznościowych produkcja niedawno pochwaliła się zdjęciem Macieja Dowbora w towarzystwie Jakuba Gąsowskiego, syna dawnego współprowadzącego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Panowie obudzili w widzach dawne wspomnienia.

"The Voice Kids": Poznajcie nowy skład jurorów! Dołączy uwielbiana gwiazda, jest też wielkie zaskoczenie ws. Cleo

Internauci poczuli nutę melancholii

Przez siedemnaście sezonów program Polsatu prowadził niezawodny duet Piotra Gąsowskiego oraz Macieja Dowbora. Od 18. edycji miejsce pierwszego z wymienionych zajął Maciej Rock.

Widzowie nadal jednak tęsknią za dawnymi gwiazdami "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Opublikowane zdjęcie wywołało w nich dawne wspomnienia.

  • Wreszcie to Gąs jest młodszy od Dowbora.
  • No niby Gąs, ale nie łysy.
  • Stary Gąsu odszedł żeby młody Gąsu mógł wziaść udział?
  • Pasujecie do siebie.

Wspólne zdjęcie nie oznacza jednak zmiany w parze prowadzących. Jakub Gąsowski wystąpi w 19. edycji jako jeden z uczestników.

Kto jeszcze wystąpi w 19. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Rozrywkowy program, w którym gwiazdy wcielają się w polskich i zagranicznych artystów, bije rekordy popularności wśród oferty stacji. Tym razem po raz kolejny na liście uczestników znalazł się gwiazdor zza granicy. 

W najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy nowojorskiego piosenkarza, Nicka Sincklera. To jednak nie koniec niespodzianek. Z muzycznymi występami zmierzą się m.in.: Magdalena Kumorek, Marcin Januszewicz, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz oraz Ewelina Flinta. 

Po raz drugi wystąpi także uczestniczka, która dołączyła do programu dzięki castingowi. Początek nowej edycji już jesienią tego roku.