Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość". Widzowie pożegnają uwielbianego bohatera? Dojdzie do wypadku
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.03.2023 12:00

"M jak miłość". Widzowie pożegnają uwielbianego bohatera? Dojdzie do wypadku

M jak miłość
Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Scenarzyści "M jak miłość" przygotowali dla widzów emocjonujący odcinek. Wskutek wypadku drogowego poszkodowany zostanie jeden z bohaterów, a sprawca zdarzenia ucieknie. Czy uda się go odnaleźć i ocalić rannego?

W 1721. odcinku zagrożone będzie życie księdza (Maciej Damięcki), który weźmie udział w kolizji drogowej. Choć sprawca zdarzenia ucieknie, pozostali bohaterowie ruszą w pościg. Szykuje się epizod z mnóstwem zwrotów akcji.

Kolejna tragedia w "M jak miłość"

Produkcja często przedstawiała nam pożegnania ulubieńców widzów w dramatycznych wypadkach drogowych. Chyba wszyscy pamiętamy los Andrzejka (Tomasz Oświeciński), Marzenki (Olga Szomańska) czy Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Okazuje się, że tym razem nieszczęście przytrafi się proboszczowi.

Maciej Damięcki przez ponad 20 lat wcielał się rolę księdza w serialu "M jak miłość", jednak teraz scenarzyści zgotowali mu nieprzyjemny los. Podczas prowadzenia auta dojdzie do zderzenia czołowego z kolejnym pojazdem.

Sprawca zdarzenia zbiegnie z miejsca, pozostawiając rannego duchownego. Widzowie z zapartym tchem mogą oglądać rozwiązanie tego wątku.

Córka Artura Żmijewskiego pokazała światu swoją partnerkę. To znana wokalistka

Sprawa będzie poszukiwany przez bliskich księdza

Na razie nie ujawniono, czy ksiądz podzieli losy tragicznie zmarłych bohaterów "M jak miłość". Kraksa doszczętnie zniszczy jednak jego auto, więc mężczyzna może mieć duże trudności z przeżyciem.

W pogoń za sprawcą ruszą bliscy proboszcza: Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Jagoda (Katarzyna Kołeczek) oraz Staszek (Sławomir Holland). Widzowie będą świadkami prawdziwego pościgu, jednak jego finał nie jest jeszcze znany.

1721. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 28 marca o godzinie 20:55 w TVP2. Wypadek księdza to nie jedyne emocje, które czekają widzów.

Nieopodal dalej rozgrywać się będzie kolejny dramat

Widzowie "M jak miłość" będą również świadkami rozwoju sytuacji pomiędzy Marcinem (Mikołaj Roznerski) a Izą (Adrianą Kalską). Ostatnio detektyw był świadkiem dwuznacznej sytuacji pomiędzy jego żoną a jej pracownikiem, Radkiem (Philippe Tłokiński).

Teraz będzie chciał postawić sprawę jasno i porozmawiać poważnie z ukochaną. Kobieta usłyszy od męża ultimatum, które postawi na szali jej dalszą karierę. Bez względu na to, jaką decyzję podejmie, relacje małżeństwa mogą się znacznie pogorszyć.

Zobacz zdjęcia:

M jak miłość (19).jpg
Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP
M jak miłość (18).jpg
Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Onet