Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość". Weronika straci dach nad głową i uknuje podły plan. Ujdzie jej na sucho?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.09.2023 15:00

"M jak miłość". Weronika straci dach nad głową i uknuje podły plan. Ujdzie jej na sucho?

M jak miłość
Kolejna intryga Weroniki w "M jak miłość", fot. Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Widzowie "M jak miłość" w 1740. odcinku serialu po raz kolejny zobaczą wyrodną matkę Poli (Hania Nowosielska). Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zostanie postawiona pod murem, gdy okaże się, ze nie ma dachu nad głową. W podły plan zaangażuje własną córkę.

Weronika wraca do "M jak miłość"

Widzowie z pewnością nie tęsknili za tą bohaterką. Matka Poli wielokrotnie pokazała, na co ją stać. Liczne intrygi i awantury odbijały się na dziewczynce, która mimo wszystko chce utrzymywać kontakt z rodzicem.

W 1740. odcinku "M jak miłość" mała Pola ochoczo odbierze telefon od Weroniki. Dziewczynka zaprosi kobietę na wspólne świętowanie sukcesu. Rozmowa jednak nie potrwa długo.

Chyba nie dam rady, ale jestem z ciebie bardzo, bardzo dumna... - usłyszy w odpowiedzi.

Kobieta bez wahania zakończy rozmowę z córką, gdy w jej życiu pojawią się problemy.

Ustawka z Robertem Lewandowskim na meczu z Wyspami Owczymi? Gorąco w mediach po publikacji wideo

"M jak miłość". Weronika zostanie bez dachu nad głową

Z powodu opóźnienia w zapłacie czynszu Weronika przejdzie nieprzyjemną konfrontację z właścicielem mieszkania. Finalnie kobieta zostanie bez dachu nad głową, mimo błagań o wydłużenie terminu spłaty długu.

O wszystkim dowie się Pola, która wraz z Anitą (Melania Grzesiewicz) będzie chciała sprawdzić sytuację kobiety. Na miejscu Weronika postanowi wykorzystać przywiązanie dziewczynki.

"M jak miłość". Czy podły plan Weroniki dojdzie do skutku?

Gdy Pola wraz z Anitą zobaczą Weronikę z kartonami w dłoniach, dziewczynka zacznie nalegać by jej mama z nimi zamieszkała. Kobieta będzie chciała wykorzystać moment i dobre serce Anity, by zbliżyć się do Kamila (Marcin Bosak).

Czy podły plan Weroniki dojdzie do skutku? Widzowie będą mogli się o tym przekonać już 12 września o godzinie 20:55 w TVP2. 

M jak miłość (24).png
Kolejna intryga Weroniki w "M jak miłość", fot. Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP
M jak miłość (25).png
Kolejna intryga Weroniki w "M jak miłość", fot. Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Źródło: SE