Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość". Piotrek przyłapie ukochaną Kamila na zdradzie? Przez chorobę straci kontakt z rzeczywistością
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 05.05.2023 03:22

"M jak miłość". Piotrek przyłapie ukochaną Kamila na zdradzie? Przez chorobę straci kontakt z rzeczywistością

"M jak miłość"
kadr z serialu "M jak miłość"/TVP

W nowym odcinku “M jak miłość” Piotrek przeżyje szok przyłapując w biurze parę na miłosnych igraszkach. Ze zdrowiem Zduńskiego jest coraz gorzej, a bohater bagatelizuje chorobę mimo zmartwień ze strony najbliższych. 

Czy to, czego doświadczy Piotrek w nowym odcinku “M jak miłość” przekona go, że powinien w końcu zacząć rozsądnie myśleć o swoim zdrowiu? Mąż Kingi przestaje przypominać samego siebie. 

"M jak miłość". Z Piotrkiem jest coraz gorzej

Piotr Zduński (Marcin Mroczek), jeden z najstarszych pod względem stażu w serialu bohaterów “M jak miłość”, w ostatnim czasie zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Zauważają to bliscy, którzy nalegają, by mężczyzna udał się do lekarza

W 1733. odcinku produkcji TVP, bohater nareszcie zdecyduje się na wizytę u specjalisty. Ten zaleci mu dużo odpoczynku i czasową rezygnację z pracy. Piotr uzna jednak, że nie może sobie pozwolić na to, by zaniedbać obowiązki

 

Tak Roksana Węgiel ubrała się na maturę. Góra skromnie, ale nie chciała wyglądać jak grzeczna uczennica

Szok w biurze w "M jak miłość"

Choć lekarz wyraźnie odradzał Piotrowi powrót do pracy, Zduński znów uda się do biura. To, co tam przeżyje, z pewnością będzie mu się śniło po nocach. Bohater zobaczy parę uprawiającą miłosne igraszki! 

Mąż Kingi będzie przekonany, że właśnie przyłapał na gorącym uczynku Anitę (Melania Grzesiewicz) zdradzającą Kamila (Marcin Bosak). Przeżyje niemały szok, był przecież przekonany, że ukochana jego przyjaciela jest w nim bardzo zakochana. 

Piotrek jest w błędzie!

Okaże się jednak, że zmęczenie i wycieńczenie organizmu sprawi, że Piotrek padnie ofiarą złudzenia. Osobami, które tak naprawdę zobaczy w biurze, będą Sylwia (Hanna Turnau) i Werner (Jacek Kopczyński). 

Taka pomyłka mogła skończyć się tragicznie. Gdyby bohater doniósł Kamilowi o zdradzie Anity, która zrodziła się jedynie w jego umyśle, mógłby doprowadzić do upadku ich związku. Czy to zdarzenie przekona Piotra, że powinien raz jeszcze zastanowić się nad tym, czy powrót do pracy jest na ten moment rozsądny? Widzowie “M jak miłość” będą mogli przekonać się wkrótce. 

Zobacz zdjęcia: 

Źródło: se.pl