Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Koniec "M jak miłość" szybciej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Widzowie rozgoryczeni: "Zły pomysł"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.05.2023 18:44

Koniec "M jak miłość" szybciej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Widzowie rozgoryczeni: "Zły pomysł"

"M jak miłość"
kadr z serialu "M jak miłość"

“M jak miłość” znika z anteny i to wcześniej, niż spodziewali się tego widzowie. W sieci nie brak głosów oburzenia rozżalonych fanów, którzy nie mogą pogodzić się z tak długą rozłąką ze swoimi ulubionymi bohaterami. 

Przerwy w emisji wynikające ze świąt wielkanocnych oraz majówki wystawiły cierpliwość wielbicieli “M jak miłość” na ciężką próbę. Przed nimi jednak cios, którego się nie spodziewali. 

"M jak miłość". Nadchodzi koniec serialu

“M jak miłość” to jeden z najbardziej cenionych przez widzów polskich seriali. Tysiące widzów zasiadają przed telewizorami, by śledzić losy rodu Mostowiaków oraz ich przyjaciół i wrogów. Wszystko to od przeszło dwudziestu lat. 

Jednym z najtrudniejszych dla jego wielbicieli okresów w roku jest więc wakacyjna przerwa, podczas której następuje wstrzymanie emisji kolejnych odcinków. Ta w tym roku nastąpić ma dużo wcześniej, niż zazwyczaj

Małgorzata Rozenek-Majdan w fikuśnym bikini. Kiedy ona tak schudła?

Koniec "M jak miłość" już w maju

Z bohaterami “M jak miłość” wielbiciele serialu będą musieli w tym roku pożegnać się już 30 maja. To właśnie wtedy wyemitowany zostanie ostatni w sezonie, 1736. odcinek cenionej produkcji. 

Widzowie nie są w stanie zaakceptować tak wczesnych “wakacji” twórców ich ulubionej telenoweli. W związku z taką decyzją, na kolejny epizod opowieści o klanie Mostowiaków przyjdzie im czekać aż trzy miesiące. 

Fani "M jak miłość" zawiedzeni

Miłośnicy serialu zwracają uwagę na fakt, że przerwy w emisji produkcji nastąpiły podczas świąt wielkanocnych oraz majówki. W związku z tym, nadawanie kolejnych odcinków powinno zostać przedłużone, a nie tak jak jest planowane - skrócone

Czy twórcy wezmą pod uwagę oczekiwania i pretensje fanów serialu i zdecydują się na skrócenie wakacyjnego rozstania z “M jak miłość”? Ciężko tego oczekiwać, zwłaszcza, jeśli produkcja nie ma “w zapasie” kolejnych epizodów. Najpewniej fanom przyjdzie poczekać na ponowne spotkanie z bohaterami serialu aż do września

Zobacz zdjęcia: 

Źródło: se.pl