Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kiedy ostatni odcinek "M jak miłość"? Znamy datę finału sezonu, jest bardzo wcześnie
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 26.02.2023 08:16

Kiedy ostatni odcinek "M jak miłość"? Znamy datę finału sezonu, jest bardzo wcześnie

"M jak miłość"
fot. EAST NEWS

"M jak miłość" to najpopularniejszy polski serial, który doczekał się 23. sezonów. Ku zaskoczeniu widzów, wielkimi krokami zbliża się finałowy odcinek, kończący sezon. Na oficjalnym profilu produkcji przekazano, którego dnia zobaczymy ostatni odcinek serii.

W ostatnim czasie osoby zaangażowane w produkcję zorganizowały w mediach społecznościowych Q&A, podczas którego widzowie otrzymali możliwość zadawania pytań. Odpowiadając na jedno z nich, potwierdzono, kiedy zakończy się obecnie trwający sezon. 

"M jak miłość" najchętniej oglądanym serialem telewizyjnym

Pierwszy odcinek kultowego serialu po raz pierwszy pojawił się na antenie Telewizji Publicznej w 2000 roku. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez AGB Nielsen Media Research, w marcu 2005 roku odnotowano rekordową liczbę widzów, która wyniosła wówczas ponad 12 mln osób. 

Głównym wątkiem serialu są losy rodziny Mostowiaków. Z każdym odcinkiem rozwijane są wątki poboczne, a na przestrzeni lat wiele się wydarzyło. Część aktorów dorastała na planie serialu, a niektórym “M jak miłość” otworzyło drzwi do rozwoju dalszej kariery.

Maciej Kurzajewski wyjechał z Kasią Cichopek i jej dziećmi. Czy w tym czasie zostanie dziadkiem?

Kiedy koniec 23. sezonu "M jak miłość"?

Obecnie widzowie są świadkami 23. sezonu “M jak miłość”, podczas którego liczba wyemitowanych odcinków przekroczyła 1700. W produkcji kontynuowanych jest kilka wątków i nic nie wskazuje na to, by widzowie mogli narzekać na nudę. 

Tym bardziej, że osoby prowadzące oficjalny profil serialu na Instagramie zorganizowali Q&A i rozwiali wiele wątpliwości. Wyjawili m.in. kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek serii. Warto wspomnieć, że serial co roku ma wakacyjną przerwę. 

Tym razem przekazano, że ostatnim, finałowym odcinkiem sezonu będzie nr 1736, który zobaczymy na antenie TVP 2 już 30 maja 2023 roku.

Przerwa w "M jak miłość"

Czołowy polski serial co roku ma wakacyjną przerwę. Wówczas w telewizji emitowane są jedynie powtórki odcinków. Nie tak dawno w sieci pojawiły się plotki, dotyczące rzekomego zakończenia serialu, jednak informacje te okazały się nieprawdziwe. 

Prace na planie serialu “M jak miłość” wciąż trwają. Kolejne odcinki nagrywane są z około 4-miesięcznym wyprzedzeniem. 

Zobacz zdjęcia:

M jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.official

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.