Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kasia Cichopek już wróciła z romantycznego urlopu. "Chciałam wam pokazać pewną rzecz i trochę pochwalić"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.10.2022 12:40

Kasia Cichopek już wróciła z romantycznego urlopu. "Chciałam wam pokazać pewną rzecz i trochę pochwalić"

Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek nieprzerwanie i intensywnie spełnia się zawodowo. Po bajecznym urlopie w Izraelu spędzonym z Maciejem Kurzajewskim przyszła pora wrócić na plan. Aktorka zamieściła w sieci krótkie nagranie prosto z planu zdjęciowego serialu "M jak miłość". Przekazała fanom wiadomość.

Zaledwie kilka dni temu Kasia Cichopek publikowała w sieci kolejne kadry ze słonecznego Izraela, gdzie świętowała swoje 40. urodziny oraz rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Obecnie aktorka wróciła do kraju i spełnia się zawodowo.

Kasia Cichopek wróciła z urlopu

Media zawrzały, kiedy w piątek para prowadzących "Pytanie na Śniadanie" oficjalnie potwierdziła swój związek. Przypomnijmy, że w dniu swoich 40. urodzin Kasia Cichopek opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie u boku Macieja Kurzajewskiego.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... Miłość. Pozdrawiamy z Izraela — podpisała zdjęcie z ukochanym.

Niedługo później pojawiły się także kolejne relacje i zdjęcia, dzięki którym internauci mogli śledzić przebieg podróży Maćka i Kasi. Wyjazd do Izraela był dla prezenterów wyjątkowym urlopem, bowiem odwiedzili Ziemię Świętą, a ponadto po raz pierwszy nie musieli ukrywać swojego uczucia.

Okazuje się, że zakochani wrócili już do Polski, a co za tym idzie, wrócili również do pracy. Kasia Cichopek postanowiła poinformować o tym swoich fanów, a także zdradzić im ciekawostkę z planu serialu "M jak miłość".

Kasia Cichopek pochwaliła się nowym nabytkiem

Przypomnijmy, że Kasia oprócz prowadzenia z Maciejem Kurzajewskim "Pytania na Śniadanie" w dalszym ciągu gra w serialu "M jak miłość". Spełnia się również w takich produkcjach jak "Operacja aranżacja" czy "You Can Dance. Nowa generacja".

Tuż po powrocie do Polski z Izraela Kasia Cichopek zawitała na planie "M jak miłość", gdzie nagrywane są kolejne odcinki serialu. Aktorka podczas przerwy postanowiła podzielić się z widzami nowym sprzętem, który pojawił się w serialowej kuchni.

Nagrywamy kolejne odcinki i chciałam wam pokazać pewną rzecz i w sumie trochę się pochwalić, bo mamy nową lodówkę — powiedziała Katarzyna, pozując na tle turkusowej lodówki.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek na planie serialu "M jak miłość", fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek na planie serialu "M jak miłość", fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek w 2022 roku, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Danuta Stenka wygrała z ciężką chorobą, dzięki mężowi pokonała najgorsze. "Wiedziałam, że nie wyjdę z tego sama"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.