Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Joanna z "Rolnika" kradnie uwagę przed finałem! "Nowy członek rodziny"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.12.2023 22:05

Joanna z "Rolnika" kradnie uwagę przed finałem! "Nowy członek rodziny"

Joanna i Kamil z Rolnik szuka żony, fot. IG
Joanna i Kamil z Rolnik szuka żony, fot. IG

Joanna Osypowicz z “Rolnik szuka żony 9” pochwaliła się nowym członkiem rodziny, czym odwróciła uwagę fanów od zbliżającego się finału 10. edycji show. Poznajcie Dorotkę.

Co w finale "Rolnik szuka żony 10"?

Już w niedzielę 10 grudnia wielki finał 10. edycji “Rolnik szuka żony”. O godzinie 21.30 dowiemy się, które pary postanowiły dać sobie szansę na wspólną przyszłość. Jak na razie sporo emocji wywołuje zwiastun, który trafił do sieci. Brakuje w nim jednej z bohaterek.

Chodzi o Annę, która jako pierwsza została odprawiona przez Waldemara. Bohaterka programu opuściła dom rodzinny mężczyzny w dość nieprzyjemnej atmosferze. Nie chciała przytulić jednej ze swoich konkurentek, odmówiła też przyjęcia podarunku od 41-latka i jego mamy.

Trailer ostatniego odcinka “Rolnika” dał też fanom do myślenia w kwestii dalszej relacji Artura i Sary. Internauci coraz mocniej wątpią w oświadczyny pary. 

Raczej nie oświadczy się Sarze. Ona nie wygląda na szczęśliwą – pisali niektórzy obserwatorzy, oceniając grymas na twarzy bohaterki programu.

Anna z "Rolnika" była taka szczęśliwa, a tu coś takiego! Czarne chmury nad jej związkiem z Jakubem. W tle jego była i dzieci Ludzie ostrzegają Ewę z "Rolnika" przed Waldemarem. Jego zachowanie nie przeszło bez echa

Joanna Osypowicz z "Rolnik szuka żony 9" zaskoczyła wpisem

W ostatnich dniach przed finałem uwagę fanów widowiska skradła uczestniczka poprzedniej edycji programu. Joanna Osypowicz z 9. edycji opublikowała post, który wprawił internautów śledzących jej profil w osłupienie. Kobieta przedstawiła bowiem nowego członka rodziny.

Nowy członek rodziny. Poznajcie Dorotkę – napisała.

A wszystko to nieco ponad rok po tym, jak urodziła córeczkę – Antoninę. 

Joanna z "Rolnika 9" pokazała nowego członka rodziny

Dzięki swojej najnowszej publikacji Joanna z “Rolnika” ma swoje 5 minut w mediach. Serwisy internetowe oraz strony programu tworzone przez fanów rozpisują się o najnowszej publikacji wybranki Kamila. Chociaż wszystko wskazuje na to, że doczekali się dziecka, to tym razem chodzi jednak… o misia.

Dorotka – miś Joanny Osypowicz, fot. IG
Dorotka – miś Joanny Osypowicz, fot. IG

Joanna pochwaliła się fanom, że zakupiła misia o imieniu Dorotka, które nawiązuje do Doroty Szelągowskiej. Rolniczka zachęciła w ten sposób fanów, by udali się do popularnej sieciówki i tak jak ona kupili pluszaka. Część dochodów ze sprzedaży zabawki trafi na konto Fundacji TVN. W tym roku dochód zostanie przeznaczony na remont i i rozbudowę Kliniki Neurologii i Epileptologii w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Piękny gest Joanny. Zresztą nie pierwszy tego typu. Co roku włącza się ona w akcję “Szlachetna paczka”, która ma na celu pomóc ubogim rodzinom w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia.

Zrzut ekranu 2023-12-6 o 21.55.50.png
Joanna i Kamil z Rolnika 9 wzięli ślub
Zrzut ekranu 2023-12-6 o 21.56.02.png
Joanna i Kamil z Rolnika 9 z córką